Nacházíte se zde: Úvod » Minulé ročníky » 2016 » Ceny

Ceny vo Veľkej Zepter hre 2016

8 vyžrebovaných výhercov sa môže tešiť na nasledujúce výhry v tomto pevne stanovenom poradí:

1. cena:

Poukaz na zájazd od CK SATUR v hodnote 1 000 €

Destinácia či počet osôb podľa vlastného výberu výhercu a aktuálnej ponuky cestovnej kancelárie.

 

2. cena:

Víkendový pobyt pre 2 osoby vo wellness hoteli v hodnote 400 €

 

 

3. cena:

Therapy Air iOn (PWC-570)

Čistička vzduchu, ktorá čistí vzduch, zachytáva prach, peľ i roztoče, ničí baktérie a vírusy. Zlepšuje prostredie pri infekciách dýchacích ciest, alergiách a astme. Therapy Air iOn je elegantný a jeho vzhľad je navrhnutý podľa najnovších trendov v odbore dizajnu interiérov. Jeho jednoduchá krása kontrastuje s jeho maximálnou účinnosťou v čistení vzduchu, ktorý dýchate.

 

4. cena:

BIOPTRON MedAll (PAG-960)

Terapia BIOPTRON lieči pomocou polarizovaného polychromatického nízkoenergetického svetla, ktoré napomáha hojeniu a liečeniu zranení, uľavuje od bolesti a znižuje jej intenzitu. Terapia BIOPTRON napomáha pri hojení rán a obnove tkanív, pôsobí proti bolesti, má tiež protizápalový a biostimulačný efekt. Je vhodná pre všetkých členov rodiny bez rozdielu veku - seniorov, aktívnych športovcov, ženy v období tehotenstva i po pôrode a aj pre deti. Výhodou je veľmi jednoduché použitie v domácnosti i v lekárskych zariadeniach.

 

5. cena:

Odšťavovač Morejuicepress Zepter

Inteligentný systém odšťavovania používaný v prístroji Morejuicepress suroviny nestrúha, ale vytláča. Dosahuje sa tým vyššia výťažnosť šťavy a neoddeľuje sa od drene. Morejuicepress, to je maximálna výťažnosť, jednoduché použitie a patentovo chránený systém odšťavovania.

 

6. cena:

Kuchynský mixér MIXSY (VO-022-K)

Multifunkčný kuchynský mixér MixSy, ktorý vás nikdy nesklame a vždy je pripravený k vašim službám. Šetrí čas, námahu i peniaze! Môžete ho používať priamo v nádobách na varenie Zepter Masterpiece. Stačí len vybrať nadstavec a ide sa na vec - MixSy urobí prácu za vás v priebehu iba niekoľkých sekúnd!

 

7. cena:

Nádoba WOK

Zepter wok predstavuje dômyselnú kombináciu tradícií orientálnej kuchyne s najvyspelejšou technológiou a materiálmi. Je vyrobený z ocele Zepter Metal 316 L, ktorej unikátna technológia a jedinečný dizajn umožňujú varenie bez vody a tukov, takže jedlo je zdravšie, chutnejšie, zachová si prirodzenú chuť, vôňu, výživové a biologické vlastnosti.

 

8. cena:

Swisso Logical set: tekuté mydlo (PNK-421) a emulzia na ruky (PNK-420)

Emulzia na ruky: špeciálne vyvinutá ľahká emulzia s obsahom oleja, ktorý na pokožke vytvára ochranný film. Rastlinný výťažok z echinacey posilňuje prirodzenú obranyschopnosť pokožky. Aminokyseliny, ktoré sú hlavnými zložkami keratínu, zvyšujú pevnosť pokožky a nechtov. Tekuté mydlo: má jedinečné vlastnosti, vďaka ktorým zanecháva na povrchu rúk ochranný film. Provitamín B5 a čerstvý rastlinný výťažok z echinacey pomáhajú chrániť vašu pokožku.

 

Zepter Slovakia, spol. s r.o.
Karadžičova 7610/16, 821 08 Bratislava
email: kontakt@zepter.sk

Kontakt
E-mail: zakaznik@zepter.sk
Tel.: +421 249 100 966

 
Hore