Nacházíte se zde: Úvod » Minulé ročníky » 2015 » Ceny

Ceny vo Veľkej Zepter hre 2015 – Dovolenka snov

Vo Veľkej Zepter hre 2015 hráme o nasledovné ceny:

1. cena: zájazd v hodnote 1 000 €

zájazd v hodnote 1 000 €

Poukážka na zájazd od CK SATUR v hodnote 1 000 €. Destinácia či počet osôb podľa vlastného výberu výhercu a aktuálne ponuky cestovnej kancelárie.

 

2. cena: TUTTOLUXO 6SB

TUTTOLUXO 6SB

Šesť pomocníkov v jednom. Vysáva za sucha i za mokra, čistí pomocou pary, žehlí a "perie" vzduch. Jedná sa o dokonalý výrobok moderného dizajnu, takže ho nemusíte ukladať do komory, ale môžete ho hrdo vystaviť ako domácu dekoráciu a tešiť sa z jeho krásy. Prirodzená sila, zdravý domov, čistá domácnosť, luxus a cenová výhodnosť - to všetko sa skrýva v jednom úžasnom ekologickom a bezhlučnom spotrebiči modernej doby. Prečo si kupovať šesť rôznych spotrebičov, keď môžete mať jeden prístroj, ktorý zvládne všetko?

 

3. cena: Therapy Air iOn

Therapy Air iOn

Čistička vzduchu, ktorá čistí vzduch, zachytáva prach, peľ i roztoče, ničí baktérie a vírusy. Zlepšuje prostredie pri infekciách dýchacích ciest, alergiách a astme. Therapy Air iOn je elegantný a jeho vzhľad je navrhnutý podľa najnovších trendov v odbore dizajnu interiérov. Jeho jednoduchá krása kontrastuje s jeho maximálnou účinnosťou v čistení vzduchu, ktorý dýchate.

 

4. cena: BIOPTRON MedAll

BIOPTRON MedAll

Terapia BIOPTRON lieči pomocou polarizovaného polychromatického nízkoenergetického svetla, ktoré napomáha hojeniu a liečeniu zranení, uľavuje od bolesti a znižuje jej intenzitu. Terapia BIOPTRON napomáha pri hojení rán a obnove tkanív, pôsobí proti bolesti, má tiež protizápalový a biostimulačný efekt. Je vhodná pre všetkých členov rodiny bez rozdielu veku - seniorov, aktívnych športovcov, ženy v období tehotenstva i po pôrode a aj pre deti. Výhodou je veľmi jednoduché použitie v domácnosti i v lekárskych zariadeniach.

 

5. cena: SmartLine set: indukčný varič + nádoba 4,2 l + diaľkové signalizačné zariadenie Zepter asistent

SmartLine set

Exkluzívny set Zepter Smart Line umožňuje plne automatizovaný a plynulý proces prípravy od samého začiatku až dokonca, pričom nie je nutná vaša prítomnosť. Pomocou rádiového signálu komunikuje s ostatnými digitálnymi systémami Zepter, kontroluje celý proces tepelnej prípravy jedla a oznamuje dosiahnutie nastavenej teploty a času prípravy. Zepter oceľ 316L v spojení s patentovaným akutermickým kompaktným dnom, špeciálne navrhnutými stenami nádoby a pokrievkou vytvára dokonalý celok pre zdravé varenie umožňujúce variť buď úplne bez potreby pridania tuku a vody, alebo len s minimálnym množstvom. Vďaka vareniu v uzavretom cykle zostanú výživné látky v pripravovanom jedle zachované.

 

6. cena: Mini vacSy set

Mini vacSy set

VacSy – patentovaný vákuový systém, ktorý je na celom svete používaný na uchovávanie čerstvých potravín a uvarených pokrmov. VacSy dokáže zachovať ich prirodzené vlastnosti a vitamíny, a to až 5-krát dlhšie.

 

7. cena: kuchynský tyčový mixér mixSy

kuchynský tyčový mixér mixSy

Multifunkčný kuchynský mixér, ktorý vás nikdy nesklame a vždy je pripravený k vašim službám. Šetrí čas, námahu i peniaze. Môžete ho používať priamo v nádobách na varenie Zepter. Stačí len vybrať nástavec a ide sa na vec - mixSy urobí prácu za vás, v priebehu niekoľkých sekúnd.

 

8. cena: Swisso Logical set: tekuté mydlo + emulzia na ruky

 Swisso Logical set

Emulzia na ruky: špeciálne vyvinutá ľahká emulzia s obsahom oleja, ktorý na pokožke vytvára ochranný film. Rastlinný výťažok z echinacey posilňuje prirodzenú obranyschopnosť pokožky. Aminokyseliny, ktoré sú hlavnými zložkami keratínu, zvyšujú pevnosť pokožky a nechtov.

Tekuté mydlo: má jedinečné vlastnosti, vďaka ktorým zanecháva na povrchu rúk ochranný film. Provitamín B5 a čerstvý rastlinný výťažok z echinacey pomáhajú chrániť vašu pokožku.

Zepter Slovakia, spol. s r.o.
Karadžičova 7610/16, 821 08 Bratislava
email: kontakt@zepter.sk

Kontakt
E-mail: zakaznik@zepter.sk
Tel.: +421 249 100 966

 
Hore