Nacházíte se zde: Úvod » Minulé ročníky » 2009

Výhercovia zlatej hry 2009

Zlatá hra Zepter 2009

Výhercovia hlavného žrebovania Zlatej hry 2009

10 000 eur 1. cenu 10 000 eur vyhráva
Iveta Mešková, Trstená
Tuttoluxo 6S 2. cenu Tuttoluxo 6S vyhráva
Attila Pásztor, Sazdice (okres Levice)
Bioptron Pro1 3. cenu Bioptron Pro 1 vyhráva
Danka Kapustová, Martin
Therapy Air Ion 4. cenu Therapy Air Ion vyhráva
Eva Kompánová, Banská Bystrica
Nádoby Zepter 5. cenu Nádoby Zepter vyhráva
Jana Baranová, Slovany (okres Martin)
MixSy Set 6. cenu MixSy Set vyhráva
Zuzana Makaiová, Nové Zámky

Výhercovia zlatej hry 2009

Výhercovia prvej medzihry Zlatej hry 2009

Víkendový pobyt v Ríme vyhráva Michal Frioman, Svit


Balíček kozmetiky Swisso Logical Activ Spa vyhrávajú:

Anna Sefčíková, Malacky; Magdaléna Pekelská , Martin; Monika Krišandová, Prešov; Jana Igazová, Trenčianska Teplá; Daniela Naštická, Prašice; Alfonz Derzsi, Gabčíkovo; Alena Nováková, Zubrohlava; Jana Maťušová, Banská Bystrica; Lena Laštíková, Liptovský Mikuláš; Mária Kračúnová, Banská Bystrica


Balíček kozmetiky Swiss Nature vyhrávajú:

Andrea Prekopová, Belža; Roman Uher, Paňa; Lenka Filipková, Banská Bystrica; Andrea Sejnová , Snina; Anna Betuštinová, Ilava skala; Mária Dzivá-Baluchová, Fričovce; Miroslava Spodná, Topoľčany; Eva Tatranská, Hlohovec; Marián Nemec, Trenčianske Teplice; Natália Černajová, Rožňava; Anita Faragóová, Gabčíkovo; Mária Kozárová, Kosorín; Blanka Gánóczyová , Dvorianky; Daniela Rutkayová, Vrútky; Zdenka Petrochová, Veľký Krtíš; Katka Gajdošová, Nitra; Pavol Findura, Nitra; Erik Jurík, Šaľa; Štefan Adamovský, Vrútky; Mária Ďurková, Hlohovec


Krém na ruky Swiss Nature vyhrávajú:

Mária Bedečová, Horné Saliby; Zuzana Kušteková, Púchov; Soňa Grznárová, Topoľčany; Michaela Zátrochová, Banská Bystrica; Rozália Fialková, Nové Zámky; Eva Ďurdíková, Martin; Jana Kóňová, Trnovec nad Váhom; Martin Snopko, Podlavice; Mária Hatalová, Prešov; Peter Gonda, Slatvina; Marta Zlúkyová, Rudlová; Eva Henesová, Bratislava; Vladimír Malovec, Trnava; Ružena Dlhá, Spišská Stará Ves; Margita Rajkovicsová, Kameničná; Mária Ing. Lacíková, Banská Bystrica; Peter Mamňák, Košice; Ján Horniak, Sľažany; Dušan Hlaváček, Bratislava; Nina Marková, Topoľčany; Anna Migelová, Tornaľa; Helena Gallová, Galanta; Marian Jahn, Nitra; Renata Srncová, Trenčín; Jozefa Pappová, B.Bystrica; Terézia Vidová, Jurová; Štefan Deviatka, Ludanice; Dana Gorogova, Martin; Nataša Debnárová, Banská Bystrica; Henrieta Kossuthová , Poprad; Dana Kapičáková, Martin; Gitka Tadlánková, Trenčianska Teplá; Mária Medveďová, Brezno; Alžbeta Paulová, Nitrianska Streda; Anna Beláková, Častá; Stanislav Maruška, Nová Baňa; Jana Kováčová, Kanianka; Margita Samardzijová, Partizánske; Ivan Brandsdonfer, Galanta; Soňa Hancková, Levice; Zdenka Ostrolúcka, Zvolen; Peter Zvora, Žilina; Viera Kavecka, Žilina; Iloikó Kováčová, Lučenec; Mária Lukaššáková, Banská Bystrica; Diana Blatnická, Beckov; Pavel Baran, Banska Bystrica; Zdena Balúnová, Tvrdošín; Kamila Ondíková, Bratislava; Anna Kráľová, Paňa; Dominika Gavendová, Trenčín; Katarína Kurecová, Michalovce; Vladislav Duč, Podlavice; Eva Dračková, Svit; Ľudmila Kolářová, Trenčín; Dominika Lehotská, Trenčín; Katarína Tropová, Svit; Valeria Királycsiková, Martin; Ján Kohan, Košice; Ivana Kuricová, Bratislava; Anna Šadibolová, Sučany; Eva Hemalová, Martin; Katarína Hološová, Banská Bystrica; Magda Nováčiková, Topoľčany; Zdena Štefrániková, Práznovce - Topoľčany; Michaela Hroncová, Čakany; Monika Gyesková, Košice; Michal Sejna, Snina; Szilárd Both, Šamorín; Michal Vavruš, Nemšová; Anna Škodzová, Košice; Mariana Brhlovičová, Čachtice; Mária Leškovská, Ľubotín; Darina Miková, Nitra; Anna Kráľová, Čremošné; Zlata Sopiaková, Komárno; Jana Matisová, Košice; Anna Kotelešová, Košice; Vincencia Chupáňová, Žilina; Jela Kolarová, Sučany; Anna Šimková, Blatnica; Anna Helexová, Banská Bystrica; Marek Styk, Banská Bystrica; Anna Kuntefová, Matúškovo; Juraj Kelemen, Nitra; Cecília Bediová, Nitra; Marián Makara, Prešov; Peter Eštok, Košice; Eva Barlíková, Stará Ľubovňa; Dáša Vorošová, Lúka; Alžbeta Bozai, Mostová; Ľudmila Harmaniaková, Horný Kalník; Katarína Hrušková, Turčianska Štiavnička; Mária Vargová, Dunajská Streda; Katarina Pospíšilová, Žilina; Jaroslava Bencová, Zvolen; Milan Mišura, Martin; Miroslava Gergelyová, Majcichov; Anna Margeťáková, Liesek; Jessica Gotz, Bojná; Zuzana Michalková, Batizovce; Zuzana Krajčová, Oščadnica - Čadca; Helena Kekľaková, Prešov; Eva Bojdová, Nitra; Dana Beňová, Detva; Jarmila Babišová, Moravany nad Váhom; Marián Turanovič, Nitra; Tamara Kopecká , Bratislava; Magda Paliatková, Nitra; Lulica Hruboňová, Topoľčany; Lívia Brošková, Švábovce; Eleonóra Kissová, Dunajská Streda; Katarína Žilinská, Kláštor pod Znievom; Mária Dzindžíková, Trenčín; Štefan Janies, Kráľ - Kračany; Janka Viabelová, Topoľčany; Rudolf Chovanec, Lutište; Oľga Dobríková, Banská Bystrica; Mária Sebechlebská , Levice; Ľubica Bezáková, Gbely; Jozef Giertli, Horný Turček; Mária Pančová-Hudáková, Kalinkovo; Ľudmila Petráková, Košice; Ivana Piačková, Socovce; Ladislav Hajtman, Komárno; Magda Valová, Hruboňovo; Hana Stanová, Tornaľa; Judita Keselyová, Šaľa; Anna Grajciarová, Necpaly; Gabriela Lennerová, Pezinok; Ivana Podbrežná , Dolný Kubín; Ervin Baláž, Nové Zámky; Anna Juričková, Podolínec; Anton Tengeri, Košice; Anna Obšitošová, Martin; Martina Ďuričová, Banská Bystrica; Jozef Rosina, Nové Mesto nad Váhom; Erika Hanzelová, Trnava; Mária Briliaková, Martin; Jaroslava Líška, Malé Zálužie; Eva Jankovičová, Banská Bystrica; Michelia Kardošová, Jablonov nad Turou; Edita Vórošová, Galanta; Ivana Sklenarová, Pezinok; Mária Šturdíková, Trnava; Katarína Brezinová, Šuňava; Martina Baranová, Košice; Monika Mikóczyová, Dunajská Streda; Ingrid Uškrtová, Nová Baňa; Veronika Živčicová, Nová Dubnica; Anna Orémova, Kováčová; Oľga Erdósová, Dunajská Streda; Drahoslava Vašečková, Poprdinské Močidľany; Michaela Vlčáková, Oravská Lesná; František Vozár, Nitra; Barbora Zliechovcová, Bratislava; Jana Kostolanyová, Prievidza; Alena Hanusová, Nová Dubnica; Ladislav Peťko, Hriňová; Roland Pellérdi, Zlaté Klasy; Soňa Grznárová, Topoľčany; Irena Hromčová, Spišské Vlachy; Ľubomír Brožek, Podlavice; Ján Brincko, Levoča; Jana Palková, Cabaj-Čápor; Eva Bernátová, Nižný Klatov; Slávka Medeková, Nitra; Želka Kellerová, Vrútky; Jana Chňapeková, Veľké Zálužie; Jaroslav Fabián, Adamovské Kochannce; Adriana Hrdinová, Stránske ; Vladimír Jarabek, Veľké Kapušany; Mária Kellerová, Bánska Bystrica; Silvia Navarčiková, Kalinkovo; Magdaléna Lorencová, Letanovce; Bohuslav Flachs, Bratislava; Milan Šimon, Piešťany; Dana Topictzerová, Smolník; Margita Adamcová I, Nitra; Július Arpáš, Nitra; Anna Pojezdalová, Oravská Lesná; Valéria Koros, Vlčany; Zlata Sopiaková, Komárno; Milan Božík, Nová Dubnica; Miriam Gduľová, Košice; Mária Kovácsová, Gemer; Emília Podvojská , Matejovce nad Hornádom; Alžbeta Paulová, Nitrianska Streda; Nadežda Petrášová, Vrútky; Zuzana Kabátová, Bratislava; Mária Kmeťová, Horná Mičina; Júlia Oravcová, Sereď; Júlia Jančíková, Selce; Margita Kuchárová, Košice; Ladislav Antal, Dunajská Streda; Agáta Stachová, Príbovce; Slavka Macová, Urmince; Lenka Žabková, Košice; Ľubica Ondrejičková, Melčice Lieskové; Emília Bernáthová, Rožňava; Irena Hadvigová, Banská Bystrica; Zuzana Šarogová, Semša; Katarína Oslejová, Šenkvice; Anna Garajová, Nová Baňa; Veronika Kupková, Trenčín; Miroslava Kánová, Bratislava; Stanislav Kováčik, Topoľčany; Zuzana Haramiaová, Jurová; Štefánia Krakovská, Ružomberok; Mária Milanová, Liptovská Teplička; Martin Šiffter, Košice; Eva Pokorná, Martin; Eva Huterová, Bojničky; Miroslav Čenteš, Čakajovce; Erika Čurilová, Košice

Výhercovia druhej medzihry Zlatej hry 2009

víkendový pobyt v Ríme vyhráva Adriana Vachalková, Bratislava


balíček kozmetiky Swisso Logical Active Spa vyhrávajú:

Anna Bukvajová, Banská Bystrica; Ľubica Hlinková, Kežmarok; Terézia Vošková, Granč- Petrovce; Zdenka Živčáková, Martin; Lucia Benkovičová, Galanta; Vladimír Roháč, Slovenská Ľupča; Milan Mucha, Turček; Marián Kuchárik, Hlohovec; František Hroššo, Nemčice; Vieroslava Sedláková, Košice; Juliana Lesníková, Chmiňany


balíček kozmetiky Swiss Nature vyhrávajú:

Ľudmila Scheibenreilová, Nitra; Jarmila Jančíková, Košice; Adriana Milanová, Podhradie; Mária Hatalová, Lisková; Darina Miková, Nitra; Soňa Grznárová, Topoľčany; Marta Urbanová, Ľubeľa; Anna Stareková, Tvrdošín; Pavlína Kapustová, Nitra; Claudia Bukovská, Dunajská Streda; Janka Vachnová, Košice; Eduard Hajdučík, Zubrohlava; Ľudmila Harmaniaková, Horný Kalník; Marcel Michalička , Nitra; Gabriel Jároši, Hýľov; Peter Bednár, Poprad; Peter Černý, Hlohovec; Martina Petrášová, Komjatice; Anna Riapošová, Vrútky; Vladimír Palko, Jaklovce; Viera Hančiakovská, Košice; Anna Tóth, Pohranice


krém na ruky Swiss Nature vyhrávajú:

Helena Ivanová, Košice; Eva Madáčová, Gemerská Poloma; Beáta Gránerová, Košice; Ivan Moravec, Tesárske Mlyňany; Alojz Filipek, Slovenské Nové Mesto; Marián Kolembus, Dubnica nad Váhom; Anna Hurajová, Martin; Michal Vavruš, Nemšová; Mária Lászlová, Nitra; Jolana Kmecová, Košice; Mária Hricová, Vyšný Žipov; Andrea Turnová, Bánska Bystrica; Dorota Slatinová, Čierna nad Tisou; Miroslav Blažek, Žilina; Katarína Laská, Košice; Terézia Závadská, Košice; Anna Fízelová, Dolný Kalník; Miriam Feketeová, Tomášikovo; Mária Bielopotocká, Čeľadince; Jana Kolárovičová, Piešťany; Andrea Vávrová, Trenčín; Dominika Gavendová, Trenčín; Želmíra Markušovská, Martin; Jaroslav Compel, Krásnohorské Podhradie; Irena Hromčová, Spišské Vlachy; Peter Gonda, Slatvina; Marcela Borošová, Rožňava; Jana Furárová, Nitra; Miroslava Nováková, Bobrovec; Mária Péterová, Lužianky; Marcela Beňová, Koniarovce; Zuzana Gútaiová, Šaľa; Darina Lukáčová, Slovany; Ivana Trošková, Prievidza; Peter Eštok, Košice; Lucia Feilhaverová, Štefanov nad Oravou; Iveta Katreniaková, Hnúšťa; Viera Dedíková, Trenčín; Erik Gogola, Imeľ Hradná; Helena Adamčová, Šaľa; Mária Nagy, Baka; Martina Cibirová, Topoľčianky; Andrej Foltín, Bernolákovo; Renáta Bernátová, Košice; Magdaléna Mellenová, Palárikovo; Mikuláš Sabo, Kráľovský Chlmec; Marta Kršková, Slovany; Jozef Štempeľ, Prešov; Anna Madarassyová, Košice; Helena Ivaničová, Dolné Breziny ; Ivana Žilinská, Martin; Mikuláš Lána, Trhovec nad Váhom; Zdenka Bandíková, Nižná; Lýdia Omastová, Banská Bystrica; Zuzana Vargová, Svätý Peter; Andrea Hvarová, Žilina; Viola Reisenaurová, Svinná; Martin Kóšik, Banská Bystrica; Ľudmila Weidnerová, Studenec; Eva Dišková, Ružomberok; Júlia Piltňová , Martin; Martina Kaizerová, Žilina; Júlia Pénzešová, Nové Zámky; Ladislav Antos, Šaľa; Jiřina Sakáčová, Košice; Zdena Tomašeková, Nová Baňa; Rudolf Púčik, Senec; Ondrej Králik, Zvolen; Veronika Sajdaková, Vrútky; Katarína Chovanová, Martin; Jana Pacherová, Nová Baňa; Ildikó Jusková, Košice; Zuzana Kozárová, Nové Zámky; Anna Kulfasová, Hrochoť; Mária Lazorová, Štvrtok na Ostrove; Zuzana Čičmancová, Prievidza; Jarmila Harmanovská, Prievidza; Jitka Malinová, Martin- Priekopa; Monika Bérešová, Sečovce; Milan Blanár, Cejkov; Božena Gaciková, Bojničky; Mária Majerová, Banská Bystrica; Mária Mederiová, Spišská Nová Ves; Michal Štefanka, Lužianky; Oľga Pobežalová, Vieska; Peter Vrábel, Dubnica nad Váhom; Judita Keselyová, Šaľa; Tomáš Kapustíková, Slovenská Ľupča; Ľubica Plichtová, Družstevná pri Hornáde; Vladka Vecelová, Martin; Oľga Lehútová, Piešťany; Gabriela Vrbíková, Nitra; Oľga Višmiarová, Bratislava; Katarína Moravčíková, Bošany; Marek Čapák, Trenčín; Janka Hulmanová, Moravany nad Váhom; Lenka Cisková, Hurbanova Ves; Mária Burcáková, Košice; Mária Šturdíková, Trnava; Alena Lučíková, Nové Mesto nad Váhom; Igor Pepka, Banská Bystrica; Miriama Šugereková, Forbasy; Anna Bírová, Nitra; Alena Zepešová, Košice; Alica Kollárová, Santovka; Marta Butkovská, Zvolen; Judita Okošová, Rimavská Sobota; Piroska Burkovicsová, Gbelce; Tereza Bevelaqua, Banská Bystrica; Katarína Mojžitová, Banská Bystrica; Mária Daňková, Nitra; Diana Mašľanová, Košice; Erika Lacenová, Nitra; Martin Štibraný, Pezinok; Mária Jankovicsová, Čierna Voda; Mária Mikovčíková, Nitra; Ján Novák, Žehra; Miroslav Dunačinský, Žilina; Zlatica Ondrisková, Cabaj; Beáta Benciová, Šaľa; Darina Olšavská, Poprad; Beáta Gránerová, Košice; Ádám Czibula, Trhová Hradská; Elena Lániková, Banská Bystrica; Miroslava Spodná, Nemečky; Hemína Pudmarčíková, Častá; Maria Melicherová, Trenčianske Bohuslavice; Alfonz Derzsi, Gabčíkovo; Daniel Kollár, Prešov; Jana Golierová, Považská Bystrica; Mária Pančová-Hudáková, Kalinkovo; Andrea Szomsziová, Dolný Kubín; Janka Űrgeová, Martin; Dominika Lehotská, Mníchova Lehota; Veronika Frnková, Konská; Oľga Pavlovičová, Diaková; Andrea Sejnová , Snina; Ivan Pecháč, Nitra; Irena Baršiová, Nové Zámky; Jován Slabó, Dunajská Streda; Katarína Blišáková, Nitra; Júlia Jančíková, Selce; Slavomír Orel, Bratislava; Helena Kulháňová, Nitra; Vladimír Ševčík, Ružomberok; Monika Gonosová, Bardejov; Tatiana Toporková, Košice; Peter Fidler, Šoporňa; Anna Szulényi, Senec; Dana Kurucová, Košice; Anna Lisá, Sliač; Lenka Vanovčanová, Liptovské Revúce; Magdaléna Parničanová, Vigľáš; Darina Straková, Široké; Radovan Kravmer, Nové Zámky; Marián Gančár, Ovčiarsko; Monika Raksanyová, Levice ; Eva Kižlinová, Hodkovce; Ivana Schreiberová, Podlavice; Žofia Takáčová, Horné Krčkany; Klára Pásztorová, Sazdice; Slávka Veselková, Veľký Krtíš; Vlasta Čabová, Trnava; Zlatica Jandurová, Gabčíkovo; Regina Majbová, Tešedíkova; Juraj Baran, Ružomberok; Darina Ivaničová, Bratislava; Marek Šosovička, Horné Trhovište; Ľudovít Varga, Veľký Cetín; Mária Bielopotocká, Nitrianská Streda; Milan Mišura, Martin; Eva Pekárová, Nedožery Brezany; Ladislav Tomeček, Trenčín; Daniel Šimon, Štúrovo; Viera Lechmanová, Kračúnovce; Viera Gajdošíková, Martin; Dana Medeková, Ružomberok; Karolína Mandátová, Rožňava; Alena Dulinová, Košice; Daniela Kosicheinová, Trnava; Anna Plavková, Vrútky; Agáta Došeková, Levice; Mária Bobeková, Nitra; Šárka Pospíšilová, Trenčín; Lucia Sosnová, Banská Bystrica; Oľga Moravcová, Tesárske Mlyňany; Elena Holeková, Zvolen; Michal Bartko, Stará Ľubovňa; Zuzana Krajčová, Oščadnica; Božena Ďurďíková, Benice; Mária Hanáková, Nitra; Eva Birkušová, Tvrdošovce; Katarína Šimková, Detva; Oľga Zmoteková, Šurany; Mária Taldová, Martin; Lýdia Novotná , Bratislava; Veronika Kačmáryová, Košice; Valéria Kronerová, Vrútky; Mária Hegedüsová, Košice; Terézia Bolfová, Horné Zahorany; Anna Lakyová, Dunajská Streda; Júlia Skarbová, Dunajská Streda; Mária Petriščáková, Martin; Dana Holecová, Martin; Daniela Lapčáková, Košice; Jitka Pavelková, Nové Zámky; Gyöngyike Kovácsová, Večelkov ; Roman Magdolén, Košice; Monika Porubská-Palková, Nitra; Klaudia Szórádová, Bratislava; Janka Knopinská, Poprad; Mária Stričková, Čaňa; Jana Onofrevová, Košice; Ľubica Rybárová, Bardejov; Emília Vojteková, Kobyly; Ľudmila Deviatková, Ludanice

Výhercovia tretej medzihry Zlatej hry 2009

Víkendový zájazd do Ríma vyhráva

Renáta Tóthová, Santovka


Balíček kozmetiky Swisso Logical Active Spa vyhrávajú:

Mária Halasová, Levice; Karin Zlatošová, Trnava; Mária Budjaková, Martin; Alica Zanvitová, Košice; Lenka Cisková, Hurbanova Ves; Anna Števková, Veľký Krtíš; Magda Nováčiková, Topoľčany; Evka Adamíková, Lehota pod Vtáčnikom; Irena Gondová, Banská Bystrica; Nicolet Rešová, Veľké Kapušany; Magdaléna Verešová, Nitra;


Balíček kozmetiky Swiss Nature vyhrávajú:

Vladimír Šišulák, Bratislava; Mária Kleinová, Komárno; Jana Hladilová, Banská Bystrica; Ján Satina, Gáň; Ľubomír Záberec, Nitra; Oľga Solnošiová, Piešťany; Kristína Majchraková, Martin; Zita Viskupová, Nitra; Ján Hudák, Uhrovec; Viliam Matejček, Košice; Jana Masaryková , Bojnice; Ivana Savková, Sobrance; Jana Dubová, Čadca; Anna Garajová, Nová Baňa; Milan Blanár, Cejkov; Andrea Balážová, Šaľa; Katarína Brezinová, Šuňava; Alžbeta Violová, Baka; Marta Krnáčová, Banská Bystrica; Katarína Žilinská, Kláštor pod Znievom; Jozef Plačka, Bytča; Lucia Cavojská, Nitra;


Krém na ruky Swiss Nature vyhrávajú:

Adriana Benková, Žilina; Peter Straka, Spišské Podhradie; Viera Lalíková, Kováčová; Mária Kissová, Jelka; Zuzana Kolečanská, Nové Mesto nad Váhom; Zuzana Kujovičová, Zvolen; Mikuláš Moravčík, Brodno; Alena Woloszynová, Košice; Eva Marcinková, Košice; Peter Mičušík, Žilina; Daniela Grexová, Poprad; Renáta Vargová, Veľký Cetín; Tereza Radakovičová, Martin; Ingrid Szimanská, Martin; Emília Kuzmányová, Martin; Magdaléna Ľuptáková, Očová; Hilda Kolesárová, Radnovce; Ján Repko, Nitra; Gabriel Jároši, Hýľov; Jana Kriššaková, Martin; Marta Olexová, Námestovo; Tatiana Fekiačová, Zvolen; Daniela Hromníková, Pezinok; Helena Nagyová, Dunajská Streda; Dana Ondrusová, Veľké Kostoľany; Vladimír Straka, Martin; Mária Hranková, Martin; Juraj Toth, Tlmače; Mária Orechovská, Nitra; Štefan Daňko, Nitra; Lenka Francúzová, Vrútky; Juraj Gužiňak, Sihelné; Viktória Juhosová, Trstice; Ľubica Petrášiková, Bratislava; Zoltán Mornay, Branč; Milan Kubalec, Spišská Nová Ves; František Dvorský, Bratislava; Štefan Krajčo, Trenčín; Emília Zálešáková , Nové Zámky ; Helena Psotková, Rimavská Sobota; Peter Hudec, Ludanice; Lenka Motyková, Klin; Oľga Martinková, Podháj; Erika Gregor, Košice; Andrea Pálešová, Turčianske Teplice; Pavol Kubovčík, Bijacovce; Beáta Šabíková, Nitra; Pavol Krajči, Poprad; Marta Matejíčková, Vrútky; Ľubomír Barta, Prašice; Klaudia Jaselská, Košice; Anna Lončíková, Žilina ; Anna Suchá, Košice; Anna Zdechovanová, Zvolen; Anna Žubríková, Lutila; Alžbeta Gašparová, Košice; Libuša Drozdová, Lehota pod Vtáčnikom; Mária Sedláčková, Banská Bystrica; Vladimír Štiavnický, Bratislava; Tibor Fabián, Obid; Viera Štulajterová, Brezno; Beáta Gránerová, Košice; Františka Tóthová, Košice; Zuzana Mojžišová, Zvolen; Marián Petrovský, Široké; Erika Víghová, Svodín; Marcela Vargová, Svit; Ľuboslava Laciková, Topoľčany; Petronela Hájska, Trenčín; Jana Jánošíková, Malatiná ; Zuzana Ferancová, Martin; Zuzana Moravanská, Šaľa; Mária Bodiová, Nitra; Anežka Kupcová, Martin; Peter Bojnanský, Piešťany; Alena Slobodová, Dunajská Streda; Magdaléna Parničanová, Vigľáš; Mária Szabová, Košice; Jana Šebová, Levice; Marta Zoreníková, Dolný Kubín; Monika Gonosová, Bardejov; Eva Končeková, Nové Zámky; Mária Balázsová, Turňa nad Bodvou; Darina Hegedúšová, Leopoldov; Zuzana Orszagová, Prievidza; Anna Orémová, Kováčová; Viera Magálová, Bratislava; Alena Necpalová, Harmanec; Oľga Híčiková , Martin; Janka Pecková, Trnava; Daniela Naštická, Prašice; Anatólia Jankovičová, Trnava; Mária Kolompárová, Drážovce; Dagmar Kaliská, Bratislava; Ingrid Šulaková, Handlová; Ján Pačaj, Liptovská Teplička; Mária Murgasová, Brezno; Vincent Topušík, Nitra; Eva Štefániková, Moravské Lieskové; Imrich Gunda, Podlavice; Katarína Meszárosová, Jurová; Anna Šránková, Zvolen; Eva Šeboková, Gabčíkovo; Mária Rudlájová, Trebišov; Zuzana Ádámová, Dolný Štál; Jozef Páleník, Veľké Zálužie; Diana Škulkétyová, Podbrezová; Marta Dziaková, Košice; Melánia Pintérová, Vrútky; Mária Maškonková, Košice; Jaroslava Mikulášová, Martin; Jarmila Kovácsová, Rimavská Sobota; Emília Duchoňová, Slovany; Michaela Oravcová, Košice; Slavomír Ďugas, Spišské Vlachy; Emília Saganová, Stráňany; Mária Murániková, Trenčín; Adriana Pódová, Jahodná; Hajnalka Tórók, Dunajská Streda; Katarína Horňáková, Košice; Aniko Sádovská, Košúty; Ivana Dujsíková, Šaštín Stráže; Alžbeta Landová, Revúca; Alžbeta Čičkanová, Považská Bystrica; Csaba Pauk, Fiľakovo; Viera Galášová, Stará Ľubovňa; Ján Dedík, Trenčianske Teplice; Renáta Kumičíková, Trnava; Daniela Karlíková, Bošany; Anna Kubovová, Svit; Peter Szczechowicz, Štrba; Zoltán Mészaros, Kráľov Brod; Valéria Koros, Vlčany; Soňa Habrmanová, Nové Zámky; Anna Kovačovičová, Trenčín; Viera Vašková, Prešov; Helena Jurečková, Bardejov; Lenka Mičková, Martin; Romana Rendeková, Nitrica; Amália Galliková, Martin; Andrea Hrechová, Banská Bystrica; Patrícia Kaľamarová, Dolinky; Alena Maruniaková, Harmanec; Klára Olajošová, Nitra; Monika Hudecová, Nitra; Ivana Ribánska, Janíkovce; Ágota Duborská, Čilizská Radvaň; Mária Srnková, Banská Bystrica; Miroslav Blažek, Žilina; Margaréta Megedűs, Nové Zámky; Andrea Turnová, Banská Bystrica; Emília Švarcová, Poprad; Helena Vrtáková, Paňa; Edita Szabóová, Maldová; Ivan Mihálik , Banská Belá; Antónia Havrilová, Trnava; Radimíra Mikulová, Zvolen; Ján Gembala, Trstená; Jozef Lauro, Košice; Lucia Chorvátková, Piešťany; Štefánia Bevilaquová, Spišská Nová Ves; Alojz Filipek, Slovenské Nové Mesto; Anna Necpalová, Zvolenská Slatina; Zuzana Šarogová, Semša; Jana Miroľová, Prešov; Lýdia Pilková, Golianovo; Michaela Vlčáková, Oravská Lesná; Imrich Červený, Šemša; Jozef Šimurda, Čadca; Tibor Minárik, Moravany nad Váhom; Darina Bartková, Prešov; Mária Benková, Trenčín; Marián Psar, Košice; Marianna Horňáková, Levice; Anna Blšková, Košice; Viera Sadršulová, Martin; Melinda Tesiová, Gabčíkovo; Monika Bachňáková, Košice; Eva Tóthová, Bratislava; Michal Sejna, Snina; Marta Halúsková, Martin; Jana Šelmeková, Martin; Anna Martinková, Nitra; Gyöngyi Vašková, Streda nad Bodrogom; Klaudia Benovičová, Hlohovec; Božena Skokanová, Šuňava; Janka Živorová, Brezno; Jozef Szitai, Jesenské; Gabriela Gajdošová Geróová, Banská Bystrica; Anna Pliešovská, Levice; Oľga Vaníková, Brezno; Milan Klokner, Pezinok; Mária Mojžitová, Banská Bystrica; Júlia Janisková, Topoľčany; Vladimír Dudinák, Nižná Myšla; Patrícia Radimáková, Galanta; Marta Vereková, Košice; Miroslav Bok, Banská Bystrica; Zuzana Čičmancová, Prievidza; Jozef Nemčok, Brezno; Sofia Szitas, Košice; Mária Apostolopulová, Zvolen; Bohumil Kučerka, Nitra; Daniela Oravcová, Behynce; Emília Limová, Zavarn; Erika Fuxhofferová, Nitra; Alena Cisárová, Podlavice; Ján Kyzek, Poltár; Sabína Schmidtová, Ružomberok; Jana Mučková, Matejovce; Ľudmila Mazalová, Martin; Ľubomíra Kubáčková, Ivanka pri Nitre; Peter Hrinko, Košice; Zuzana Uhrová, Nitra; Irena Guľašová, Ľubotín; Renáta Valovičová, Dubové;

Výhercovia štvrtej medzihry Zlatej hry 2009

Víkendový zájazd do Ríma vyhráva

Anna Bernátová, Trstená


Balíček kozmetiky Swisso Logical Active Spa vyhrávajú:

Gyongyi Fóldes, Baloň; Drahomíra Polohová, Prešov; Martina Čiháková, Bratislava; Jana Ungradyová, Košice; Ľubica Zreľáková, Jelka; Ladislav Lengyel, Hurbanovo; Emília Hajdučeková, Martin - Záturčie; Marcel Kovačič, Dúbravia; Andrea Vargová, Čechynce; Jana Pagáčová, Malacky; Juraj Jakša, Stupava;


Balíček kozmetiky Swiss Nature vyhrávajú:

Miroslav Novotný, Komárno; Ján Firic, Martin; Helena Helfenová, Nižná Myšľa; Darina Gubková, Horná Ves; Iveta Roháčová, Nováky; Silvia Furiková, Žabokreky nad Nitrou; Alexandra Slivová, Trnava; Natália Šuplatová, Modra; Daniela Bugárová, Prešov; Zuzana Császárová, Oravská Polhora; Andrea Jániová, Turčianska Štiavnička; Elena Tischliarová, Banská Bystrica; Mária Pomikalová, Klusov; Alžbeta Šuchová, Keť; Miroslava Kaliská, Banská Bystrica; Emília Chovancová, Brezno; Monika Holdošová, Turčianska Štiavnička; Ida Blašková, Rožňava; Imrich Kažimír, Košice; Jozef Hrusovsky, Trenčín; Katarína Frídlová, Partizánske; Jana Varšániová, Košice;


Krém na ruky Swiss Nature vyhrávajú:

Melinda Horváthová, Dunajská Streda; Anna Poračová, Lúčky; Jakub Oravec, Žilina; Ľudmila Mydláriková, Trnava; Mária Cvečková, Nemšová; Daniela Pulišová, Zvolen; Bedřiška Macúchová, Bzince pod Javorinou; Alica Serafinová, Bratislava; Prista Sáriková, Dunajská Streda; Marta Poloncová, Martin; Jana Ulrichová, Šaštín - Stráže; Edita Nemethová, Mokrance; Marek Kipikaša, Prešov; Jarmila Motzová, Bratislava; Timotej Čajka, Branč; Martin Adamec, Ladce; Božena Mášková, Poprad; Emília Švačová, Prešov; Lenka Holková, Vlkas; Jana Martinková, Levoča; Margita Zimanová, Lovča; Mária Poráčová, Prešov; Jozefína Bednarčíková, Prešov; Karol Jankovský, Stráža; Iveta Vančová, Topoľčany; Patrik Švarný, Davidov; Juliana Lešková, Košice; Roman Negyedi, Neded; Beáta Nagyová, Prešov; Ľubomíra Sališová, Likavka; Jaroslav Lukáč, Prešov; Daniela Turčanová, Trnava; Alžbeta Oravcová, Revúca; Jolana Peťková, Brezno; Viera Fabiánová, Banská Bystrica; Monika Magáthová, Výčapy - Opatovce; Zoltán Mrva, Kalameny; Tomáš Reznický, Kežmarok; Pavol Čerňan, Rajec; Alojzia Rabčanová, Čadca; Oľga Antošíková, Bratislava; Soňa Bachratá, Trnava; Ladislav Javorský, Vrútky; Adriana Šimková, Šúrovce; Miriama Cevárová, Liptovské Sliače; Anna Oberleová, Košice; Zuzana Hanusová, Banská Bystrica; Mária Vašeková, Oravská Polhora; Melánia Malezová, Valašská Dubová; Melánia Pastvová, Tvrdošín; Mário Krištof, Trenčín; Oľga Bakošová, Nová Baňa; Anna Halásková, Žiar nad Hronom; Jozef Hanzel, Bratislava; Marta Chylá, Krásno nad Kysucou; Anton Marci, Chrabrany; Mária Supeková, Topoľčany; Mária Klučková, Bánov; Janka Ševčíková, Žilina; Želmíra Jakubcová, Martin; Ľuboš Libiak, Zvolen; Ildikó Nagyová, Nové Zámky; Marta Hudecová, Dlhá nad Oravou; Eva Gálová, Trnava; Eva Oravcová, Čakajovce; Terézia Berešová, Prešov; Erika Špitaliková, Snina; Vierka Škrabáková, Martin; Elena Krivosudská, Bratislava; Katarína Kubisová, Valašská Dubová; Ružena Helebrantová, Svit; Lenka Rajtarová, Hronské Kosihy; Janka Michaličková, Nemšová; Iveta Sivoková, Harmanec; Michal Česánek, Nitra; Darina Mistríková, Trnie; Emília Bednárová, Martin; Martina Lunterová, Banská Bystrica; Zuzana Šutarová, Petrovice; Lýdia Kováčová, Žilina; Mária Serdulová, Novoť; Irena Sorentíniová, Ružomberok ; Katarína Palečková, Giraltovce; Juraj Botka, Bánovce nad Bebravou; Anna Danišová, Bojnice; Jolana Szabová, Veľká Mača; Janette Fabiánová, Rožňava; Jana Štulrajterová, Banská Bystrica; Zdeněk Ižák, Veľká Mača; Božena Bačíková, Nitrianske Rudno; Mária Čenščáková, Poprad; Jana Budová, Levice; Matej Kopča, Vysoká pri Morave; Jaroslav Vyparina, Ružomberok; Zuzana Vrecníková, Levice; Mária Horáčková, Brezno; Nicoletta Vargová, Lúč na Ostrove; Peter Findor, Hlohovec; Zuzana Havranová, Bojnice; Anna Ševčíková, Rajec; Katarína Pešková, Trenčín; Alfonz Budzik, Poprad; Mária Juríková, Veľké Bielice; Adriana Radošická, Hurbanovo; Miriam Madarová, Nová Ves nad Váhom; Marta Pagáčová, Púchov; Juliana Kolesárová, Drienov; Silvia Kozinková, Trenčín; Zuzana Turčanová, Trnava; Jana Křížová, Bratislava; Ľubomír Šebo, Nitra; Michelle Lehocká, Bratislava; Jozefa Baránková, Rajec; Alica Pipper, Komárno; Marta Laurenčíková, Martin; Vincent Svíba, Nitra; Mária Božeňáková, Oravská Polhora; Pavol Beláň, Partizánske; Alena Blahušiaková, Martin; Slávka Topercerová, Banská Bystrica; Anna Paričiová, Prešov; Jozef Bohunský, Krakovany; Sylvia Skočíková, Bobrov; Katarína Nagyová, Balog nad Ipľom; Roman Sobkuliak, Košťany nad Turcom; Veronika Bódis, Mliečany; Marta Majnholdová, Banská Bystrica; Jana Ďurišová, Povina; Matej Pastva, Tvrdošín; Zuzana Gábrišová, Nitra; Elena Schumichrastová, Kláštor pod Znievom; Eva Bagyanská, Topoľníky; Radoslav Demko, Michalovce; Barbora Juhásová, Prešov; Alena Kmošková, Ružomberok; Antónia Rabeková, Dolný Kubín; Zuzana Liková, Prešov; Alžbeta Lentulayová, Rohovce; Erika Maticsová, Veľké Dvorníky; Michal Vollár, Brestovany; Viola Sklenárová, Komárno; Eva Bublová, Nové Zámky; Martina Suchá, Nová Baňa; Viera Kuhnelová, Brezno; Edita Púchovská, Žilina; Miroslava Ondrejčiková, Vlachovo; Mária Kelleová, Veľký Ostrov; Adriana Zusková, Prešov; Božena Gašparovičová, Prievidza; Marika Weisz, Dunajská Streda; Norbert Godavec, Zvolen; Lenka Kórmendiová, Dunajská Streda; Eva Ďuriančikova, Zvolen; Mária Zlacká, Kysak; Mária Havaldová, Prievidza; Katarína Koklesová, Detva; Tunde Szucsová, Marcelová; Danica Sichmanová, Bratislava; Katarína Zajacová, Bánovce nad Bebravou; Monika Szilvasyová, Čierna Voda; Mária Tereková, Krušovce; Mária Svinteková, Zvolen; Katarína Vaisová, Brezno; Mária Milá, Rovné; Janka Skřivánková, Tvrdošín; Július Kulich, Zvolen; Denisa Janková, Bratislava; Katarína Plavuchová, Hontianske Nemce; Pavol Smrek, Poprad; Jana Nováková, Banská Bystrica; Erik Sovič, Nitra; Štefan Dobiš, Handlová; Kristina Varga, Veľký Meder; Alenka Gyarmati, Svätý Peter; Anna Marková, Hriňová; Katarína Hledková, Bratislava; Lýdia Ondicová, Košice; Pavol Vavro, Horné Orešany; Oľga Christovová, Bernolákovo; Alena Holková, Ružomberok; Gustáv Eros, Marcelová; Milan Janota, Holíč; Marta Tkáčová, Kysucké Nové Mesto; Iveta Slobodová, Svätý Anton; Ilona Balasko, Veľký Meder; Jana Kisková, Víťaz; Katarína Hrubčová, Prešov; Miloslav Helik, Považská Bystrica; Monika Demová, Bánov; Andrea Mišovičová, Ružomberok; Marta Tóthová, Kolárovo; Margita Čajová, Prešov; Veronika Prelcová, Senica; Mária Kovalčíková, Lascov; Daniela Čomorová, Handlová; Lýdia Kováčová, Turčianske Kľačany; Martina Máziková, Košice; Anna Mederiová, Spišská Nová Ves; Monika Graňáková, Ružomberok ; Miroslava Ďurdinová, Handlová; Barbora Čierna, Píla; Zuzana Morávková, Dojč; Zuzana Beňová, Veľké Leváre; Anna Holubeková, Turčianske Kľačany; Andrea Tehláriková, Trenčín; Katalin Varga, Zemianská Olča; Štefan Sarvaš, Kriváň; Mária Sečová, Sabinov; Ján Klein, Lipovec; Eva Vilková, Vrútky; Anna Kocianová, Handlová; Tomáš Socha, Medzianky; Michaela Zahatňanská, Košice; Mária Lichnerová, Kremnica; Eva Vilímová, Nitra; Dana Osuská, Bratislava;

Výherkyňa hlavnej ceny zo Zlatej hry 2009

Výherkyně Zlaté hry 2009 Výherkyňa hlavnej ceny zo Zlatej hry 2009 Pani Iveta Mešková pri preberaní hlavnej ceny - šeku v hodnote 10 000 Euro na výrobky Zepter.

Zepter Slovakia, spol. s r.o.
Karadžičova 7610/16, 821 08 Bratislava
email: kontakt@zepter.sk

Kontakt
E-mail: zakaznik@zepter.sk
Tel.: +421 249 100 966

 
Hore