Veľká Zepter hra - Dovolenka snov
prebieha od 1. 1. do 31. 12. 2014

Výhercovia dovolenky snov v hodnote 1 000 €

1. štvrťročná hra - Timea Bachanová, Štôla
2. štvrťročná hra - ?
3. štvrťročná hra - ?
4. štvrťročná hra - ?
Vyhodnotenie hry z roku 2013

Výhercovia Veľkej hry Zepter 2012

Vyhodnocení Velké hry Zepter 2012

Tipovacia otázka: „Koľko kúpnych zmlúv uzavrela a uzavrie spoločnosť ZEPTER SLOVAKIA, s.r.o. so svojimi zákazníkmi od začiatku svojho pôsobenia v Slovenskej republike do konca roka 2012?“

Správna odpoveď: 694 339

Výhercovia Veľkej hry Zepter 2012


1. cenu osobný automobil ŠKODA CITIGO 1.0 MPI vyhráva
Marieta Lenčová, Nitra

2. cenu TUTTOLUXO 6S vyhráva
Jana Pavlovičová, Janíkovce

3. cenu BIOPTRON Pro 1 vyhráva
Olner Jonis, Bratislava

4. cenu sadu nádob Štandard vyhráva
Mária Kovárová, Banská Bystrica

5. cenu zahraničný zájazd v hodnote 1 000 € vyhráva
Katarína Brutovská, Košice

6. cenu THERAPY AIR ION vyhráva
Beáta Kellerová, Čečejovce

7. cenu BIOPTRON COMPACT III vyhráva
Alena Harvanová, Košice

8. cenu mixér MIXSY vyhráva
Jana Koščová, Humenné

9. cenu nádobu o objemu 2 l, Ø 16 cm vyhráva
Marta Vincejová, Trstené pri Hornáde

10. cenu TURBO HANDY 2v1 vyhráva
Ladislav Pápay, Bratislava

19. - 200. cenu Hydroliftingové sérum a hydroliftingový krém Swisso Logical vyhráva

Marcela Bačíková,Pezinok; Anna Matiašková,Žilina; Elena Petrová,Košice; Jana Sokanová,Hrabušice; Viera Veselá,Bratislava; Jarmila Straková,Košice; Janka Čambalová,Nitra; Tibor Pástor,Bratislava; Nikoleta Slaviková,Košice; Tomáš Ondriš,Handlová; Irena Kostková,Štefanov n/Oravou; Gabriela Osifová,Ťapešovo; Kristína Mazanová,Komárno; Milada Harmečková,Straňany; Marta Vyletelová,Martin; Marta Tothová,Belža; Terézia Timurová,Ďurkov; Eva Hrabčáková,Prešov; Eva Juhásová,Košice; Mária Romaňáková,Liesek; Marta Drapáková,Bratislava; Jarmila Paulusová,Bratislava; Anna Andraščíková,Prešov; Oľga Mičudová,Bratislava; Iveta Dragulová,Bratislava; Mária Makarová,Košice; Martin Haľama,Prešov; Monika Hurbanová,Bratislava; Etela Potočnáková,Košice; Gizela Macháčová,Topoľčany; Eva Žilková,Bratislava; Anna Pápayová,Bratislava; Erika Rumanová,Bratislava; Emília Bacúr,Krásna nad H.; Milena Bandurová,Košice; Eva Behulová,Sládkovičovo; Mária Bielčíková,Bratislava; Zuzana Čigášová,Bidovce; Katarína Dekánková,Bratislava; Otília Fábryová,Nitra; Anna Gregaňová,Dudince; JAna Haljáková,Sverepec; Zuzana Hricová,Žilina; Jozef Hrušovský,Košice; Maroš Hudák,Košice; Marie Johanidesová,Súľov; Ľudmila Kasanická,Žilina; Jozef Kollár,Bratislava; Mária Korbanová,Brezno; Mária Košíková,Košice; Janka Kovaľáková,Prešov; Mária Kseňáková,Stará Ľubovňa; Gabriela Kútniková,Poprad; Darina Labošová,Levice; Emília Ličková,Ráztočno; Dana Mahajová,Trstín; Anna Mažgulová,Banská Bystrica; Karla Michelová,Žilina; Maria Mizerakova,Ba; Alžbeta Oremusová,Bratislava; Jarmila Pavelková,Bratislava; Jozef Pavonič,Košice; AnnaMária Pénteková,Zlatná na ostrove; Katarína Pinterová,Kostoľany p/Trib.; Beáta Pirohárová,Biely Kostol; Jarmila Pribulová,Košice; Peter Rosinec,Bratislava; Vladimír Schwarz,Kremnica; Františka Šišková,Nitra; Ľubica Vicianová,Banská Bystrica; Iveta Wojatschková,Trstín; Monika Ďurková,Šulekovo; Margita Mrvová,Bratislava; Mária Štetková,Košice; Magdaléna Műllerová,Košice; Júlia Tereskewiczová,Košice; Ľubomíra Raučinová,Bratislava; Alžbeta Borovská,Košice; Ľudmila Maričáková,Košice; Kristina Jurigová,Žilina; Paulina Markušová,Košice; Adriana Čapkovičová,Košice; Věra Chovančíková,Považská Bystrica; Peter Kapusta,Bratislava; Janka Drahoňová,Banská Bystrica; Július Slanina,Vyhne; Anna Červená,Košice -Šaca; Katarina Mizerakova,Ba; Mária Pernická,Komjatice; Zlatica Illéšová,Bratislava; Mária Kolenová,Tvrdošín; Eva Cabadajová,Belá; Terezia Blanárová,Cejkov; Juraj Fľak,Trnovo; Magdaléna Mandúchová,Bratislava; Milena Brišiaková,Košice; Eva Balkovská,Košice; Štefan Belaň,Bratislava; Darina Ing. Vandlíková,Žilina; Anna Gabaľová,Snina; Emília Ševčíková,Trenčín; Mária Žudelová,Bratislava; Peter Kovač,Košice; Alžbeta Jarajová,Košice; Martin Šulo,Bratislava; Marta Dzugarová,Hanušovce; Valéria Kašperová,Stuľany; Michal Čandik,Komarany; Elena Štefaková,Trnava; Vojtech Turcsányi,Košice; Anna Kirnerová,Žilina; Jozef Lukáč,Trstené pri Hornáde; Ján Vida,Lehota pod Vtáčnikom; Mária Adamová,Vechec; Mária Gerecová,Bidovce; Sabína Žakarovská,Kendice; Hyacinta Bullová,Košice; Terézia Pastoreková,Košice; Rudolf Kovaliček,Liesek; Alžbeta Vilková,Bratislava; Stano Onofrej,Prešov; Anna Omelková,Slovenský Grob; Mária Štefanková,Čabalovce; Edita Patková,Banská Bystrica; Rastislav Cankov,Bratislava; Peter Kalinský,Medzev; Peter Kalinský,Medzer; Brigita Blahová,Košice; Jarmila Csalová,Banská Bystrica; Anna Jendrašíková,Novoť; Viera Paľová,Košice; Kamil Palko,Beladice; Vasil Dura,Košice; Tatiana Klušáková,Námestovo; Pavlina Prášilová,Košice; Božena Schmitzová,Bratislava; Margita Vančová,Svätý Jur; Miroslav Kucharič,Bratislava; Darina Letovancová,Bratislava; Edita Roháriková,Prievidza; Oľga Vargová,Košice; Dušan Bloudek,Trenčín; Lubos Dragun,Košice; Štefan Kačenák,Vranov nad Topľou; Juraj Mikita,Košice; Ján Mikula,Michalovce; Kristina Képesová,Košice; Jozefína Konrádová,Trenčín; Lenka Ovečková,Letničie; Jana Stašková,Sobrance; Jana Strašková,Sobrance; Angelika Pastoreková,Nesvady; Marián Harvan,Košice; Krystyna Kubišová,Bratislava; Koloman Zaklai,Bratislava; Mária Čabalová,Košice; Patrícia Pellionisová,Košice; Mária Szűcsová,Komárno; Daniela Krausová,Bratislava; Lucia Mertlová,Martin; Tibor Václav,Nitra; Peter Švorc,Bratislava; Mária Ježová,Bratislava; Mária Leskovská,Košice; Eva Korácsonyová,Bratislava; andrea bartáková,pruské; Mária Kevická,Veľký Čepčín; Kvetoslava Pinkavova,Bratislava; Lucia Belková,Lovce; Jozef Zámbory,Poľov; Alžbeta Moravčíková,Bratislava; Margita Lévaiová,Nové Zámky; Martin Nízky,Stará Ľubovňa; Andrea Jakubišinová,Bratislava; Patrik Jurek,Košice; Eva Štefková,Beniakovce; Marta Sičová,Rajec; Marta Kožanová,Bratislava; Viera Valentová,Stupava; Ján Bunganič,Snina; Mária Sekeráková,Prešov; Vojtech Varga,Stupava; Mária Vavrová,Partizánske; Gabriela Beňová,Bratislava; Štefan Sádecký,Bardejov; Martin Balužinský,Prešov; Mária Bartková,B.Bystrica; Miroslav Kosmeľ,Námestovo; Lenka Mihaľová,Topoľovka; Nikola Šomanová,Košice;


201. - 500. cenu Emulziu na ruky a Tekuté mydlo Swisso Logical Gold vyhráva

Renáta Decheťová,Kúty; Anna Gabrišová,Košice; Miroslav Mrva,Bratislava; Ľubica Bakalárová,Bratislava; Róbert Šosták,Košice; Mária Gálová,Nesvady; Ján Polaščin,Košice; Božena Pavúčková,Merník; Miloš Balún,Štefanov nad Oravou; zuzka budayová,Odorín; Tatiana Komentová,Diaková; Angelika Andaházyová,Čierna nad Tisou; Valéria Hlásna,Margecany; Helena Farkašová,Veľká mača; Dana Vavreková,Bratislava; Mária Voračeková,Košice; Mária Kleinová,Komárno; Viera Kollárová,Plavecký Peter; Katarína Rokusová,Bratislava; Anna Čečková,Humenné; Ladislav Eliaš,Bratislava; Śtefan Ftorek,Žilina; Štefan Benčo,Prešov; Margita Diósiová,Nové Zámky; Nada Dufalova,Košice; Stanislava Ballaschová,Medzev; Monika Šišková,Bratislava; Henrieta Babušková,Zemplinská Teplica; Beata Cimermannova,Košice; Mária Hanáková,Bratislava; Eva Neémethová,Bratislava; Judita Čižmarová,Košice; Žofia Zábojová,Košice; Ondrej Rusinko,Košice; Zdenka Krištofičová,Ivanka pri Dunaji; Anna Hanesová,Bratislava; Mária Kollárová,Bratislava; Mária Ligačová,Mojmírovce; Anna Maderová,Bratislava; Mária Tormašiová,Košická Bela; Martina Skokňová,Bratislava; Ján Kozub,Podolinec; Helena Beňešová,Prešov; Jana Labašová,Košice; Alena Šándorová,Košice; Ján Nagy,Bratislava; Ladislav Chrenšč,Kysucké Nové Mesto; Zuzana Dragunova,Košice; Mária Bečicová,Nitra; Lívia Bógiová,Komárno; Elena Burdová,Nitra; Jozef Ing. Čulman,Vysoké Tatry; Iveta Drabiková,Košická Belá; Mária Pašuthová,Košice; Andrea Smutňáková,Chlebnice; Michaela Veštúrová,Pohorelá; Mária Fuchsová,Michalovce; Zlatica Turzická,Rožňava; Daniela Kudrová,Košice; Slavka ING.KOPTAKOVA,RUDINA; Rastislav Jarema,Košice; Lýdia Bombalová,Lučenec; Mária Tomková,Stará Ľubovňa; Gabriela Kliková,Košice; Jana Sirová,Nitra; Zdenka Gulyová,Košice; Mária Čemanová,Košice; Alena Klačanská,Bratislava; Natália Knapová,Stará Ľubovňa; Gabriela Krajčová,Košice; Ján Kravčík,Šaríšske Jastrabie; Katarína Ivaničová,Nitranské Pravno; Erika Friedmanská,Košice; Soňa Kupčová,Poprad; Lubica Frencová,Košice; Ján Čabala,Košice; Monika Lašmanová,Bratislava; Emília Lorincová,Košická Bela; Marie Dubná,Trenčín; Peter Augustín,Hrušov; Lucia Gőllnerová,Vyšný Medzev; Ľudmila Olšavská,Kežmarok; Ján Mlynárik,Košice; Ľubomír Kaputa,Trstené pri Hornáde; Kvetoslava Beláková,Cabaj-Čapor; Eva Demjenová,Košice; Tomáš Šulo,Bratislava; Terézia Bérešová,Košice; Darina Pavúková,Prešov; Anna Jaržemborová,Stará Ľubovňa; Silvia Mochnacká,Košice; Anna Šellongová,Prešov; Ladislav Kurthy,Okoličná na Ostrove; Matúš Bajhovský,Modra; Júlia Madrová,Bratislava; Marta Šípošová,Stará Ľubovňa; Iveta Škodová,Bratislava; Vladimír Pekárek,Horná Súča; Eva Benčíková,Komárno; Zuzana Kollárová,Plavecký Peter; Janka Čandová,Stará Ľubovňa; Lýdia Jutková,Košice; Anna Čurpeková,Košice; Tatiana Ghanemová,Bratislava; Júlia Szabadošová,Čierna nad Tisou; Valéria Bacušanová,Bratislava; Valeria Feriančiková,Vranov nad Topľou; Marta Melúchová,Prešov; Anna Rišková,Košice; Katarína Sokolová,Košice; Izabela Strečková,Bratislava; Viera Szmereková,Košice; Mária Vlčková,Bratislava; Terézia Boháčiková,Terjakovce; Martina Debnárová,Košice; Jana Pankuchová,Kecerovský Lipovec; Alica Lipčáková,Košice; Dagmar Buzeková,Košice; Alžbeta Tažejová,Košice; Zuzana Čurpeková,Košice; Anna Kováčiková,Piešťany; Lubor Jurcak,Martin; Zuzana Mathiová,Bratislava; Helena Juráčková,Hviezdnica; Kinga Szabóová,Lučenec; Alena Sepešiová,Budimír; Mária Bakošová,Košice; Brigita Bučková,Šemša; Marta Šlachtovská,Stará Ľubovňa; Mária Jankovská,Košice; Jana Holzmanová,Modra; Helena Gajdošová,Košice; Erika Rusnáková,Košice; Janka Flaková,Martin; Iveta Dudová,Prešov; Katarína Bačová,Košice; Peter Vojtaník,Košice; Roman Sedlák,Košická Nová Ves; Martina Korecová,Košice; Mária Uhrinová,Košice; Monika Krajcikova,Košice; Dagmar Bérešová,Košice; Alena Čopová,Košice; Maria Krkoška,Tvrdošín; Mária Riľaková,Ždaňa; Roman Vojtkovský,Teplička; Daniela Handlovičová,Košická Nová Ves; Soňa Hožvárová,Košice; Zdenka Weberová,Ivanka pri Dunaji; Zuzana Tanciková,Nitra; Gabriela Gaľová,Košice; Mária Kleinová Mgr.,Komárno; Renáta Kukučová,Bratislava; Gabriela Koóšová,Bratislava; Martin Čabala,Košice; Marek Benčík,Komárno; Zuzana Drobňáková,Košice; Vojtech Belák,Cabaj-Čapor; Lucia Vargová,Cejkov; Dana Majerská,B.Bystrica; Matej Kosmeľ,Tvrdošín; Anna Hrubčová,Sklabiná; Darina Debnárová,Lučenec; Darina Debnárová,Lučenec; Anna Irhová,Veľká lesná; Anna Lisecká Ing,Banská Bystrica; Janka Tomková,Košice; tatiana vockova,zalužice; Mária Božíková,Svidník; Jozef Gáll,Sady nad Torysou; Denisa Kapustová,Bratislava; Adela Sudorová,Trnava; Katarína Šestáková,Trnava; Magdaléna Zamborová,Košice; Alena Gajdošová,Banská Bystrica; Helena Kolesíková,Trnava; Ladislav Krajča,Košice; Daniel Šterbák,Hamuliakovo; Martina Nemčeková,Košice; Mária Stopková,Žilina; Jana Tepličancová,Rajecká Lesná; Dalma Kováčová,Košice; Mária Červenáková,Košice; Martina Kotercová,Žilina; Eva Ignátová,Komarovce; Alena Sopková,Košice; Božena Dulovičová,Ďurkov; Beáta Kuciková,Košice; Anna Palugová,Jasenová; Klára Sásová,Košice; Marcela Janovičová,Oravská Lesná; Juraj Nagy,Kráľovský Chlmec; Ľudmila Hrdlovičová,Prešov; Eva Demková,Oravská Lesná; Emília Ďurašová,Košice; Kristína Bedrichová,Tvrdošín; Anna Straková,Bratislava; Ján Ando,Komárno; Vlasta Kubíková,Košice; Jana Sušilová,Košice; Anna Hroudná,Bratislava; Jozef Sedlák,Bratislava; Mária Košíková,Košice; Tamara Dubská,Košice; Julius Krištofík,Bratislava; Filip Lečko,Bratislava; Kristina Lečkova,Bratislava; Eva Vaľová,Košice; Anna Ambrozová,Košice; Zdeno Baláž,Nová Ľubovňa; Elena Brűnnerová,Bratislava; Mira Doluvodská,Pezinok; Mária Halušková,Košice; Ján Chorovský,Hôrka; Lýdia Jandrovičová,Nižná Kamenica; Viera Kazíková,Nitra; Iveta Liptayová,Krupina; Marián Mráz,Košice; Silvia Patakiová,Milhosť; Viera Petriľáková,Stará Ľubovňa; Anastázia Petrušová,Košice; Jozef Proissl,Košice; Anna Slovinská,Trsťany; Ľubica Stupavská,Bratislava; Katarína Šeligová,Trnava; Jana Štiblárová,Prešov; Anna Zagibová,Košice; Ingrid Dravecká,Košice; Zuzana Ambrusová,Komárno; Jozef Chrenko,Handlová; Emília Matiová,Zemplinská Teplica; Monika Crkoňová,Bratislava; Janka Knapová,Košice; Magdaléna Pištejová,Hromoš; Ľudovít Dulačka,Sedliacka Dubová; Ivana Harvanová,Topoľovka; Tatiana Dafčíková,Trstená; Lívia Bieliková,Ostrov; Jozef Brunacký,Trebišov; Adriana Majorošová,Gyňov; Viera Pavlíková,Bratislava; Lýdia Jozefína,Kolačkov; František Široký,Vlčkovce; Anna Demikátová,Turany; Ivana Lehocká,Trnava; Helena Ondisová,Ruskov; Viera Bogdová,Kuzmice; Miroslav Johan,Revúca; Lucia Pethőová,Košice; Helena Čekanová,Prešov; Peter Harok,Cestice; Danica Tóthová,Košice; Štefan Kubinec,Prešov; Peter Mišenko,Prešov; Marián Černý,Bratislava; Janka Ličková,Košice; Viera Javorská,Veľká Tŕňa; Helena Havrilová,Čirč; Eva Katrušinová,Kostoľany p/Trib.; Daniela Križovská,Olšovany; Jana Lazarcikova,Kosice; Margita Sidoranova,Košice; Milan Tlsták,Lip.Mikuláš; Tatiana Vitková,Sobrance; Zdenka Hlaváčová,Horná Štubňa; Emília Murínová,Námestovo; Sabina Boldižarová,Lemešeny; ANNa Mecnejová,Nižná Myšľa; Rudolf Novák,Košice; Anna Buncová,Košice-Barca; Juraj Hudák,Bretejovce; Edita Mártonová,Košice; Mikuláš Čorba,Košice; Paulína Župová,Košice; Eva Hledík,Komárno; Jarmila Surňáková,Košice-Myslava; Lenka Stanková,Jovsa; Eva Jurišová,Trnava; Terézia Ragulská,Košice; Katarína Vebrová,Košice-Myslava; Veronika Hrkalová,Košice; Mária Budzáková,Stará Ľubovňa; Vilma Konečná,Bratislava; Monika Beráková,Košice; Alžbeta Mlynáriková,Košice; Terézia Adzimová,Gelnica; Jozef Banič,Trnava; Zdenka Kerdíková,Lisková; Gerarda Miškovičová,Košice; Katarína Sérová,Košice; Zdena Majerčáková,Krompachy; Jana Bodnárová,Košice; Jana Pažitková,Košice; Katarína Fabriciová,Gelnica; Miroslav Štubňa,Prešov; Anna Kirnernerová,Žilina; Alena Lompartová,SNV; Edita Pőhmová,Medzev; Eva Valtošová,Košice; Milan Ing. Zima,Spišská Nová Ves;


501. - 1000. cenu Hydratačnú masku Active Spa vyhráva

Róbert Debnár,Beniakovce; Monika Mikolajová,Košice; Eva Moravčíková,Banská Bystrica; Marta Malovecká,Bajč; Irena Široká,Vlčkovce; Monika Sedláková,Košice; Ľubica Hajmanová,Košice; Helena Grežďová,Prašice; Kamila Kuzmová,Sokoľany; Mária Mičurová,Košice; Erika Žinčaková,Ohradzany; Silvia Karaffová,Bratislava; Bibiana Štyriaková,Košice; Katarína Dugasová,Košice; Helena Kodrazi,Košice; Magdaléna Boďová,Martin; Stanislava Biró Klocháňová,Bratislava; Valéria Kašparová,Košice; Michal Hamada,Zvolen; Viera Masláková,Tvrdošín; Libuša Gaálová,Banská Bystrica; Dana Oboňová,Banská Bystrica; Jana Miklušová,Košice; Mária Dobrotová,Nitra; Anna Marčanová,Kysucké Nové Mesto; Dana Fučíková,Bratislava; Michaela Kevická,Bratislava 49; Lucia Kitková,Vranov nad Topľou; Ondrej Gál,Nesvady; Viera Užíková,Košice; Anton Herczog,Bratislava; Milota Strejcová,Michalovce; Ján Delinčák,Trenčín; Miroslava Šuttyová,Tvrdošín; Otto Petráška,Košice; Slávka Javorská,Prešov; Peter Kuruc,Kežmarok; Magdaléna Domonkošová,Seňa; Attila Gál,Nesvady; Agnesa Albertová,Pleš; Lupko Jozef,Valaliky; Daniela Ladvenicová,Bratislava; Alžbeta Mihóková,Košice; Marián Onofrej,Jaklovce; Eva Tomková,Košice; Denisa Vysokaiová,Kuzmice; Viera Zentková,Poprad; Ľubica Halušková,Revúca; František Popovič,Košice; Anna Violová,Bratislava; Dominika Beňadiková,Valaská Belá; Margita Cirinová,Bratislava; Csilla Csuport,Nesvady; Ján Haluška,Revúca; Milan Krajčo,Drietoma; Ľuboš Lupták,Liptovské Sliače; Helena Pohanková,Bratislava; Bernadína Štefeková,Bratislava; Alena Zelenáková,Bratislava; Zuzana Ščepková,Bratislava; Alžbeta Poláková,Nižný Žipov; Rudolf Brűnnler,Bratislava; Gabriela Franková,Košice; Daniela Kolárska,Košice 12; Katarína Macková,Hromoš-Kozelec; Iveta Knapová,Košice; Lýdia Behuľová,Nitra; Magdaléna Kondášová,Košice; Jana Cehláriková,Bratislava; Darina Kancirová,Bratislava; Edita Nováková,Košice; Marta Parilaková,Košice; Mariana Plánovská,Domaniža; Antonia Turiničová,Bratislava; Anna Vaňová,Košice; Peter Lukáč,Košice; Viera Tavelová,Tvrdošín; Martin Nemečkay,Bratislava; Marian Beňadik,Valaská Belá; Helena Mihalova,Bracovce; Katarína Vistanová,Košice; Alena Beliová,Košice; Helena Horváthová,Seňa; Lenka Flaková,Martin; Beáta Szaryszová,Košice; Lucia Balúnová,Štefanov nad Oravou; Jana Hosová,Nemce; Gabriela Nedeková,Topoľčany; Mária Jánošová,Bratislava; Jana Rastočná,Dlhé Pole; Dušan Gápel,B.Bystrica; Jana Chobotová,Žilina; Jana Pastorova,Košice; Dušan Filip,Žilina; Jarmila Kondeková,Čadca; Petra Wiltschová,Kysucké Nové Mesto; Brigita Baksayová,Košice; Daniel Obrcian,Lip.Mikuláš; Helena Bučová,Rajecké Teplice; Tatiana Malá,Bratislava; Jana Višváderová,Bratislava; Zuzana Gážiková,Valaská Belá; Lenka Holubkovičová,Bratislava; Valéria Holubkovičová,Bratislava; Simona Nátanová,Banská Bystrica; Lenka Šišková,Borovce; Zoltán Czanik,Bratislava; Helena Roháčová,Košice; Mária Mĺkva,Trnava; Mária Komjathyová,Bratislava; Marcela Dolníková Žabková,Kotrčiná Lúčka; Beáta Diškantová,Košice; Janka Bacigálová,Bratislava; Arnold Csintalan,Chotín; zoltan boros,velky meder-izop; Mária Kucharičová,Bratislava; Agáta Amorosová,Košice; Rozália Aranyossyová,Lúč na Ostrove; Helena Balažiová,Žilina; Emília Baloghová,Turzovka; Mária Bániková,Brezno; Eliška Bartíková,Košice; Martin Bielčík,Bratislava; Andrea Bírová,Nitra; Helena Buchulová,Žilina; František Cvik,Poprad; Jozefa Čiefová,Banská Bystrica; Silvia Deáková,Čierna Voda; Irena Dimitrová,Bratislava; MArgita Dobošová,Rešica; Erika Dorátová,Košice; Terézia Duríková,Lúky; František Elias,Banská Bystrica; Eva Gabrišová,Nitra; Ján Gažur,B.Bystrica; Natália Geisbacherová,Bratislava; Edita Harineková,Valaská; Margita Hricová,Ždaňa; Tatiana Hrivová,Varín; Monika Hrková,Medzibrod; Štefan Hruška,Nižná Šebastová; Alexander Chvojka,Krškany; Eleonóra Isteníková,L.Lúčka; Ester Kočková,Košice; Viera Kolníková,Košice; Gabriela Koňáková,Košice; Mária Kopčáková,Prešov; Zuzana Košičárová,Branč; Ivana Kováčová,Žilina; Katarína Kovaľová,Cejkov; Aurélia Kövešová,Bratislava; Angelika Kozelková,Trnava; Helena Krausová,Bratislava; Pavlina Kretová,Košice; Helena Krivdová,Košice; Mária Lachová,Poprad; Mária Lašová,Trenčín; Mária Lauková,Šahy; Mária Lőrincová,Košice; Irena Lutzová,Hniezdne; Jana Mackovčínová,Boleráz; Miroslava Maťhová,Turie; Milan Minarik,Žilina; Anna Ňakatová,Prešov; Ivanko Ostrihoň,Lučenec; Miroslava Ostrihoňová,Lučenec; Elena Paulenová,Nitra; Eva Petrášková,Bratislava; Viera Pittnerová,Handlová; Danka Rothová,Bratislava; Darina Ružičková,Bratislava; Mária Sabolová,Spišská Teplica; Mária Sedláková,Košice-Vyšne Opatske; Ferdinand Schlenker,Prievidza; Ingrid Slobodová,Smolenice; Zdenka Staroštíková,Banská Bystrica; Helena Stolárová,Košice; Jana Szabóová,Košice; Mária Škrivánková,Košice; Denisa Šóvari,Košice; Rozália Štibraná,Trnava; Mária Šulejová,Pohorela; Lýdia Veselá,Žilina; Miroslava Zoláková,Gerlachov; Ingrid Zsimondyová,Košice; Helena Jarková,Sokoľany; Katarína Lenártová,Košice; Eugen Prikler,Bratislava; Martina Saloňová,Banská Bystrica; Peter Varga,Jelka; Gabriela Buriková,Košice; Zdenko Šteinhubel,Banská Bystrica; Gabriela Dulková,Krásna Hôrka Tvrdošín; Klára Hajdinová,Bratislava; Mária Kulasová,Sereď; František Viola,Veľké Dvorníky; Mária Lukáčová,Trstené pri Hornáde; Terézia Kohutová,Košice; Roman Ing. Demčišák,Stará Ľubovňa; Petra Ondrejová,Rozhanovce; Jana Vaksmundská,Kežmarok; Marek Benčik,Komárno; Helena Justusová,Prešov; Jozef Karafa,Košice; Renáta Jakubčanová,Merník; Paulína Dzurajková,Modra nad Cirochou; Lukáš Košík,Košice; Peter Gážik,Valaská Belá; Eva Maďaričová,Košice; Judita Muránska,Košice; Anna Oberleová,Vyšná Myšľa; Zdenka Tresová,Košice; Anna Drobná,Spisska n.Ves; Lucia Šikyňová,Suchá Hora; Zuzana Šuleková,Banská Bystrica; Zuzana Šuleková,Nemce-Banská Bystrica; Beata Rosnáková,Košice; Alena Hudáková,Ortaše; Jozef Ponik,Terňa; Eleonóra Fojtiková,Košice; Vlasta Šustrová,Poprad; Ladislav Neháj,Dolný Kubín; Zdenka Kozčeková,Suchá Hora; Anna Katonová,Sladkovičovo; Mária Spišáková,Košice; Zdenka Gallovičová,Košice; Mária Antalová,Košice; Oľga Štefková,Trnava; Katarína Medvecká,Trstená; Danka Svätojánska,Prešov; Mária Kušnierová,Košice; Iveta Zuhneová,Sklabiňa; Janka Ľuptáková,Detva; Jana Červená,Topolčany; Peter Seman,Tahanovce; Darina Tomková,Poprad; Alžbeta Mocnejová,čižatice; Janka Mozoľová,Kysucké Nové Mesto; Mária Breznenová,Nitra; Magdaléna Vozárová,Lučenec; Ján Vartáš,Sečovce; Katarína Bejdáková,Oravská Lesná; Nina Dubňanská,Košice; Ivana Brenkusová,Dolný Kubín; Pavol Polaček,Prešov; Ágota Torok,Komárno; Anna Cariková,Snina; Vladimír Jurkanin,Košice; Karol Poltak,Námestovo; Marika Ulmanová,Trnava; Jarmila Ondrejková,Liptovské Sliače; Alexandra Valenčáková,Košice; Jana Kaľavská,Košice; Dáša Cichová,Bratislava; Jana Čuriová,Košice; Mária Štiaková,Košice; Marianna Šuvadová,Suchá Hora; Zuzana Macková,Bajerovce; Judita Žatkuľaková,Bratislava; Zdenka Kováčová,Handlová; Dagmar Dominiková,Košice; Anna Gajdosová,Snina; Katarína Haňová,Košice; Lenka Halušková,Revúca; Marta Czellerová,Nitra; Darina Mazúrová,Gerlachov; Iveta Štefániová,Košice; Alena Kovaličková,Liesek; Mária Mátéová,Košice; Eva Mihálová,Trenčín; Ludovít Varga,Košice; Anna Masná,Žilina; Silvia Habšudová,Nová Dubnica; Tomáš Koval,Košice; Katarína Palatická,Mojmírovce; Viera Balážová,Košice; Diana Juhasová,Košice; Viera Rišicová,Turčianske Teplice; Erika Babničová,Brezno; Pavol Belák,Nová Bystrica; Viera Csáková,Košice; Viera Čiková,Košice; Iveta Čimberová,Zborov n.Bystricou; Angelika Dienešová,Košice; Eva Dobrovolná,Kanianka; Alena Dubinová,Košice; Božena Fiľaková,Stará Ľubovňa; Martin Hrnčiar,Dolný Kubín; Tatjana Hubová,Bratislava; Andrea Hutyrová,Košice; Helena Ježovitová,Trnava; Mária Kadušová,Bratislava; Mária Korytková,Sečovce; Petronela Kremepaská,Košice; Angelika Kučminová,Bardejov; Oľga Lehocká,Rimavská Sobota; Vladimír Michálek,Bratislava; Alena Mindoková,Poprad; Irena Mlynáriková,Košice; Magdaléna Podolanová,Trnava; Mária Slaninová,Banská Bystrica; Elena Štubniaková,Ľubietová; Igor Tkáčik Ing.,Poprad; Daniela Wileková,Prešov; Oľga Zacharová,Trnava; Melánia Jenčová,Bežovce; Štefan Bely,Bočiar; Gabriela Bartoková,Košice; Daniela Koleňáková,Pezinok; Ľuboslava Ladányiová,Bežovce; Michal Poušek,Stará Ľubovňa; Danka Hovanová,Stará Ľubovňa; Lenka Polakevičová,Stará Ľubovňa; Drahoslav Vojček,Štrba; Iveta Mesarošová,Košice; Marcela Bobaľová,Kecerovce; Mária Lakatošová,Ždaňa; Magdaléna Mariničová,Gruzovce; Elena Škrabáková,Považská Bystrica; Emília Sedláková,Košice; Anna Nogová,Košice; Anna Svorková,Turany; Vlasta Krišková,Podolie; Pavol Opáth,Ludanice; Andrej Čekan,Lipany; Irena Krupašová,Košice; Jana Kotuličová,Košice; Zdenka Prosbová,Handlová; Viera Štrauchová,Iliašovce; Emília Šuvadová,Sklabiňa; Miroslav Mucha,Poprad; Martina Poniková,Ohradzany; Eva Lašáková,Skalica; Jarka Kontrová,Sirk; Eva Mrugová,Stará Ľubovňa; Hana Buchalová,Kremnica; Helena Šmýkalová,Prievidza; Anna Kubalová,Žilina; Jaroslava Murínová,Prešov; Stanislav Majzlík,Martin; Janka Karovičová,Bratislava; Anna Eliašová,Bratislava; Ružena Vozárová,Košice; Erika Demeterová,Košice; Slavomír Dobrotka,Ráztočno; Ivan Štefkovič,Prievidza; Alžbeta Čižiková,Spišská Belá; Jana Kováčová,Banská Bystrica; Zdenka Števková,Poprad; Ivana Podoľská,Humenné; Jana Varšániová,Košice; Viera Kovaľová,Košice; Veronika Majdišová,Dolný Kubín; Oľga Vdovičiková,Rajicke Teplice; Anton Pavlik,Humenné; Melánia Jandzíková,Žilina; Magdaléna Brezničanová,Košice; Jaroslav Fabrici,Gelnica; Ľudmila Šaffová,Stará Ľubovňa; Ján Hrúz,Martin; Mária Varániová,Bratislava; Soňa Kudjová,Martin; Danica Fľaková,Trnovo; Margita Gaľová,Košice; Mikuláš Kuštyk,Košice; Marie Jurkovičová,Martin; Jozefína Baková,Košice; Anna Hobláková,Košice; Eva Palková,Beladice; Katarína Kurtiniaková,Lučenec; Mária Dudášová,Košice; Magdaléna Havašiová,Košice; Miroslav Lukáč,Košice; Maria Kuriláková,Košice; Mária Bučová,Martin; Anna Gontkovičová,Mnišek nad Popradom; Zuzana Stareková,Trstená; Marta Ustohalová,Košice; Alexandra Koločiková,Košice; Paulína Jurková,Košice; Valéria Sninčáková,Košice; Jana Fedoronková,Košice; Helena Šeboková,Košice; Emília Buricová,Turany; Igor Kvietok,Dolný Kubín; Pavol Naď,Vinné; Angela Kollárová,Kremnica; Peter Chlpík,Ždaňa 171; Iveta Cingelová,Slovany; Bibiána Vargová,Jelka; Katarína Lukácsová,Košice; Agnesa Hikkerová,Košice; Martina Prekstová,Stropkov; Lucia Vojtovičová,Michalovce; Janka Mrocková,Zákamenné; Ružena Cisnerosová,Košice; Svetlana Džačovská,Prešov; Viera Rubinová,Košice; Magdaléna Macíková,Košice; Janette Takácsová,Košice; Štefan Mudrík,Košice; Jozef Malčický,Košice; Ladislav Kita,Košice; Lubomír Obrimčák,Tvrdošín; Vladimír Vysoký,Vranov Nad Topľou; Pavel Svingal,Bratislava; Beáta Tješová,Suchá Hora; Emília Čermáková,B.Bystrica; Vladislav Hájek,Sklabiná; Bystrík Jožio,Michalovce; Beáta Kovalíková,Vranov Nad Topľou; Juraj Slovinský,Trsťany; Helena Szíjartóová,Bratislava; Dana Šelcová,Bratislava; Helena Zimanová,Nová Baňa; Jozef Doluvodský,Pezinok; Katarína Červená,Bratislava; Eva Baková,Bratislava; Anna Beladičová,Svatý Jur; Helena Mundochová,Bratislava; Darina Pozníková,Dubnica nad Váhom; Jana Svingalova Janciarova,Bratislava; Anna Bigošová,Košice; Mária Bokorová,Medzev; Mária Dobošová,Košice; Eva Mathernyová,Košice; Eva Hangonyiová,Žilina; František Najmik,Košice; Klára Csapóckiová,Košice; Adrianna Priščáková,Košice; Mária Kolcunová,Stará Ľubovňa; Oľga Kresanová,Banská Bystrica; Anna Fľaková,Trnovo; Marta Kolodová,Košice; Milan Sojko,Košice; Ludmila Tkáčiková,Košice; Helena Nagyová,Bratislava; Júlia Kravianská,Košice; Juraj Jusko,Košice; Mária Balint Lechner,Perín; Milan Minárik,Žilina; Viera Olbertová,Oravská Lesná; Anna Gašparíková,Martin; Hedviga Kramárová,Bratislava; Albina Kubicová,Hladovka; Zdenka Hulínová,Žilina; Paulína Jaššová,Ždaňa; Eva Vargová,Bratislava; Magdaléna Paučová,Košice; Blažena Litomerická,Bratislava; Monika Kulcsárová,Veľký Kamenec; Věra Vighová,Bratislava; Vladimír Šterbák,Kežmarok; Ľudmila Hudáková,Košice; Mária Krištofová,Košice; Peter Dubovan,Košice; Jana Oreničová,Michaľany; Jan Hranko,Zvolen; Zdenka Jurčáková,Košice; Emília Dubovanová,Košice; Timea Kalácska,Komárno; Jana Cedzová,Martin; Emil Cibuľa,Poprad; Zuzana Dobrotková,Ráztočno; Anna Klimová,Košice; Kornélia Verébová,Košice; Margita Kacerová,Košice; Viera Lakatová,Vranov Nad Topľou; Magdaléna Lorincová,Košice; Radim Zátopek,Košice; Pavol Mačák,Žehra; Vilma Mišíková,Ružomberok 3; Mária Dudášová,Košice; Matúš Šimo,Zlatá Idka; Gabriela Balážová,Košice; Pavol Grigľák,Stará Ľubovňa; Igor Štegena,Malá Ida; Monika Melišková,Prievidza; Slavko Vojtek,Stará Ľubovňa; Mária Buzgová,Martin; Andrea Slezáková,Košice; Andrea Mihalova,Bracovce; Jana Mikulová,Turie; Ján Oklapek,Suchá Hora; Adriana Meixnerová,Tvrdošín; Dana Oboňová,Banská Bystrica; Jozef Víg,Poprad; Daniel Tokarčík,Gelnica; Peter Letko,Košice; Oľga Relovská,Košice; Martin Krištof,Košice; Otília Miklerová,Košice; Anna Cibuľová,Krupina; Anna Vaňová,Košice; František Varchol,Raslavice; Bibiana Truchlíková,Sklabiňa; Oľga Kovalová,Košice; Katarína Reiffersová,Bratislava; Lucia Brúderová,Chorvátsky Grob; Jozefa Slezáková,Bojnice;