Veľká Zepter hra - Dovolenka snov
prebieha od 1. 1. do 31. 12. 2014
Vyhodnotenie hry z roku 2013

Výhercovia Veľkej hry Zepter 2011

Zlatá hra Zepter 2011

Tipovacia otázka: „Koľko kúpnych zmlúv uzavrela a uzavrie spoločnosť ZEPTER SLOVAKIA, s.r.o. so svojimi zákazníkmi od začiatku svojho pôsobenia v Slovenskej republike do konca roka 2011?“

Správna odpoveď: 672 521

Výhercovia Veľkej hry Zepter 2011


10 000 €
1. cenu výrobky Zepter v hodnote 10 000 € vyhráva
Ferenc Kovács, Trhová Hradská

Tuttoluxo 6S
2. cenu Tuttoluxo 6S vyhráva
Jaroslav Sova, Stará Ľubovňa

Sada nádob Štandard
3. cenu sadu nádob Štandard vyhráva
Zuzana Tóthová, Komárno

Therapy Air Ion
4. cenu Therapy Air Ion vyhráva
Lukáš Petru, Trnava

Zahraničný zájazd
5. cenu zahraničný zájazd vyhráva
Miroslava Sloviková, Žilina

Bioptron Compact III
6. a 7. cenu Bioptron Compact III vyhráva
Štefánia Tamašová, Košice
Viera Schusterová, Gajary

Zepter WOK
8. a 9. cenu Zepter WOK vyhráva
Igor Pastor, Bratislava
Martina Michňová, Stará Ľubovňa

Mini set VacSy
10. a 11. cenu Mini set VacSy vyhráva
Gabriela Skočiková, Ružomberok
Babeta Bieleschová, Levice

Turbohandy 2v1
12. až 14. cenu Turbohandy 2v1 vyhráva
Jana Ardonová, Lukáčovce
Pavel Drábek, Bratislava
Mária Vlcková, Bratislava

Super panvica
15. až 18. cenu Super panvicu vyhráva
Elemír Pál, Komoča
Daniela Polomčáková, Stará Ľubovňa
Viera Skoupá, Bratislava
Jana Hrudková, Košice

19. - 218. cenu Astax10 Stopage vyhráva

MAREK KRUPAŠ, Košice; GABRIEL KOVACS, Oscadnica; MICHAELA JENÍKOVÁ, Poprad; SLAVI DEMEVDZIEV, Bratislava; ANTON ZOLOTA, Trenčín; LEA KUCHÁROVÁ, S.Nová Ves; JOZEF MARTOŇÁK, Prešov; LUBOMÍRA JAVORSKÁ, Svit; IVAN SOLNICA, Komjatice; ANNA SEMAŇAKOVÁ, Poprad; MARTINA MGR.BUČKOVÁ, Gelnica; FRANTIŠKA ROČEK, Bratislava; EVA ZSIBRITA, Komárno; DANIELA ZBOROVJANOVÁ, Malý Šariš; IVETA MIŠČIKOVÁ, Stará Ľubovňa; KATARÍNA SIKORJAKOVÁ, Stará Ľubovňa; MIROSLAVA TYRPÁKOVÁ, Stará Ľubovňa; DANIELA ZÁVODSKÁ, Štítnik; MARTA DVORSKA, Ružomberok; MAROŠ DVORSKY, Ružomberok; ĽUDMILA ŽIAKOVÁ, Lipt.Hrádok; NORBERT TÁCSIK, Štúrovo; ALENA BAČINSKÁ, Teplička nad Váhom; TIBOR BAŠTRNÁK MUDR., Komárno; ELEONORA PARVOVÁ, Poprad; MÁRIA OTIEPKOVÁ, Lipt.Štiavnica; IVETA PÁKOZDYOVÁ, Komárno; STANISLAV PARŠO, Kys.Nové Mesto; ANNA IMRICHOVÁ, Stará Ľubovňa; EVA MOJŽIŠOVÁ, Zvolen; MÁRIA GROZANIČOVÁ, Michalovce; MARGITA PEKAROVÁ, Plaveč; JÁN KASENČÁK, Kremná; ZUZANA DULOVICOVA, trnava; MÁRIA KASANOVÁ, Vavrečka; VLASTA MATTERTAJOVÁ, Banská Bystrica; DANICA SLOSARČIKOVÁ, Stará Ľubovňa; DANIELA PEKÁROVÁ, Plaveč; SVETLANA DŽAČOVSKÁ, Prešov; MARTA BORATKOVÁ, Stará Ľubovňa; STANISLAVA KOVACSOVA, Oscadnica; ZLATICA ZÁVADSKA, Mojš; LÝDIA KLOPAČKOVÁ, Ružomberok; JANA ĎURANOVÁ, Čadca; JANA HARANTOVÁ, Zakopčie U Holých; VIERA FABEROVÁ, Batizovce; JÓZSEF SZILVA, Komárno; VALÉRIA HUDOKOVÁ, Nitra; JOZEF NEIPL, Poprad; ZDENKA KUZÁROVÁ, Stará Ľubovňa; BARBARA BUGRISOVÁ, Komárno; BEÁTA SZOLÍKOVÁ, Kameničná; FEDOR BENIAČ, Prešov; ELEONORA KRCHNAVÁ, Topolčany; ĽUDMILA DOJČANOVÁ, Komjatice; TATIANA SOLČANSKÁ, Košice; VIERKA SPEVÁKOVÁ, Banská Bystrica; STANISLAV MAŤAŠEJE, Banská Bystrica; VIERA MILOTOVÁ, Lipovec; GÁBOR CSÉPLO, Komárno; MILAN BALOGH, Košice; DAGMAR KUBJATKOVÁ, Čadca; SOŇA FEKETEOVÁ, Žilina; ZUZANA CSÉMIOVÁ, Komárno; MARIANA KOLČÁKOVÁ, Rabča; EVA KOSTÚROVÁ, Stará Ľubovňa; VALÉRIA KRÁLIKOVÁ, Ružomberok; VIERA PETRIĽÁKOVÁ, Stará Ľubovňa; JANA KRAJCOVICOVA, bratislava; JOZEF GONDEK, Stará Ľubovňa; MÁRIA TERAJOVÁ, Betliar; ANNA KOBEROVÁ, Vislanka; DAŠA KYSLEROVÁ, Bratislava; LADISLAV FEKETE, Šala; VIERA VIROSTKOVÁ, Veľký Lipník; ZDENKA BOLERACOVA, Bratislava; HELENA SENKOVÁ, Stará Ľubovňa; MÁRIA DZUBINOVÁ, Stará Ľubovňa; ADNREA MATEJOVIČOVÁ, Kúty; SILVIA TOMAŠCOVÁ, Kys.Nové Mesto; VLASTA BRIJOVÁ, Gánovce; ERIKA KURTIOVÁ, Kolárovo; JOZEF JENDRICHOVSKÝ, Nová Ľubovňa; BOŽENKA STROJNÁ, Nový Smokovec; VERONIKA KOVAČOVÁ, Svit; JANA KOLBASKA, Gelnica; JANA KRČKOVÁ, Sobotište; MÁRIA HALENKOVIČOVÁ, Bratislava; EVA DICOVÁ, Jarabina; MÁRIA PAVLÍKOVÁ, Humenné; MONIKA HORVÁTHOVÁ, Košice; KATARÍNA BANIKOVÁ, Brezno; MÁRIA SOCHACKÁ, Nitra; IRENA BAČOVÁ, Bratislava; ALŽBETA VAJDOVÁ, Bratislava; ROZÁLIA HOLEŠOVÁ, Zástranie; ZUZANA BLAŠKOVÁ, Komárno; TOMÁŠ KONKOŠ, Nitra; JANA BOTHÁROVÁ, Zvolen; OLGA MORVOVÁ, Bratislava; TERÉZIA TILAJCSIKOVÁ, Gabčíkovo; LUDOVIT AGG, Komárno; IRENA PALACKOVÁ, Hotín; ĽUBOŠ DEREVJANÍK, Jarabina; MARTA BUGOŠOVÁ, Korošovce; OĽGA MRIŽOVÁ, Topoľčany; ERNO FEKETE, Dunajská Streda; EVA STREŠNÁKOVÁ, Stará Ľubovňa; VIERA SOKOLOVÁ, Bardejov; ZUZANA KOVÁČIKOVÁ, Piešťany; PETER FARKAS, Komárno; KATARÍNA PARTOVÁ, Poprad; HELENA KALAKAJOVÁ, Stará Ľubovňa; DAGMAR RYKALSKÁ, Krušovce; PETER ŽEMBA, Nová Ľubovňa; IRENA LUTZOVÁ, Hniezdne; DÉNES JÓBA, Urbová nad Váhom; ADRIANA KADZÁVOVÁ, Kúty; HEDVIGA DIANOVÁ, Nitra; HELENA FIRMENTOVÁ, Šarišské Jastrabie; MIROSLAV RUSINKO, Topoľčany; ANNA PETRIĽÁKOVÁ, Stará Ľubovňa; JOZEFÍNA VOOGT ING., Nitra; LUCIA PALŠOVÁ, Stará Ľubovňa; VÁCLAV OTIEPKA, Lipt.Štiavnica; ANNA KUZMIAKOVÁ, Stará Ľubovňa; MIROSLAV MACHYNA, Žilina; VIERA PODHORNÁ, Humenné; ADELA VILKOVÁ, Stará Ľubovňa; JURAJ SAMEŠ, Žilina - Bytčica; VERONIKA SZALMOVÁ, Gbelce; KATARÍNA LUKACKOVÁ, Šambron; ELENA MIHALIČOVÁ, Stupava; VIERA SABOLOVÁ, Košice; ADRIANA TIMOČKOVÁ, Plavnica; MÁRIA KOŽIKOVÁ, Spišská Nová Ves; JARMILA POPIKOVÁ, Bratislava; STANISLAV KRASŇAN, Kys.Nové Mesto; ALENA RICHTEROVÁ, Prievidza; VERONIKA GALLOVÁ, Stankovany; MIROSLAV HARTMAN, Nitra; JANKA MURCKOVÁ, Stará Ľubovňa; MARIANNA MICHEĽOVÁ, tulčík; PETER HANZALÍK, Kopčany; HELENA GERNATOVÁ, Stará Ľubovňa; MÁRIA PALEČKOVÁ, Prešov; VERONIKA KUNKOVÁ, Ružomberok; ILONA SASÁK, Komoča; MARIÁN ABAFFY, Martin 8; PETER POLAKOVIČ, Poprad; VALÉRIA GENŠOROVÁ, Námestovo; KATARÍNA LEŠTÁKOVÁ, Badín; HELENA OROKOCKÁ, Bratislava; INGRID JURČIOVÁ, Považská Bystrica; ZUZANA MARKOVÁ, Bratislava; MARTIN NEMČEK, Lisková; KEMAL CAKO, Komárno; IRENA TOTHOVA, Štúrovo; MILADA SCHONOVÁ, Malinová; ĽUBOMÍRA BADAROVÁ, S.Nová Ves; EMÍLIA DEPTOVÁ, Spišské Vlachy; OĽGA KLUŠÁKOVÁ, Rabča; JOZEF SZOLIK, Kameničná; EMANUEL HOTKA, Bratislava; JANA STANÍKOVÁ, Trenčín; FRANTIŠEK ONDOVČÁK, Ružomberok; REGINA SOKOLOVÁ, Brienov; MIROSLAV VRÁBEĽ, Stará Ľubovňa; ANNA PASTVOVA, Kys.Nové Mesto; GABRIELA MIKUŠOVÁ, Malý Šariš; MICHAL PODKONICKÝ, Brezno; JOZEF BÍLIK, Senica; SIMONA SUJČÁKOVÁ, Čadca; JANKA ROJIKOVA, Kosice; ANNA ARENDARIKOVÁ, Čadca; TIBOR PÁCZER, Kolárovo; LENKA SMREKOVA, Kosice; MARTINA HUDECOVÁ, Nitra; OLGA DANAJOVÁ, Žilina; EVA BOHUŠOVÁ, Veľka Lúka; JÁN HLAVÁČIK, Banská Bystrica; VIERA JURIŠOVÁ, Kys.Nové Mesto; MARIAN TABAČEK, Nesluša; MARTA JAKUBČÁKOVÁ, Čadca; JANA NEMČICOVÁ, Komárno; VLASTA ČARNOCKÁ, Čadca; MARGITA ŠINGOROVÁ, Čadca; OLDŘICH DRENGUBIAK, Ružomberok; MARGITA KÚRŇAVKOVÁ, Ružomberok; MÁRIA HUTNÍKOVÁ, Stará Ľubovňa; MILOŠ OREŠKO, S.Nová Ves; GABRIELA HIKLOVÁ, Stará Ľubovňa; SILVIA VARGOVÁ, Ružomberok; HELENA KAPUSTIAROVÁ, Šamorín; GIZELA DEÁKOVÁ, Kolárovo; MÁRIA RACKOVSKÁ, Poprad; ALENA BOBOVSKÁ, Kežmarok; VERONIKA BARIŠOVÁ, Trenčín; OĽGA KLEINOVÁ, Žilina; MARGITA KOLLÁROVÁ, Nitra;


219. - 500. cenu Emulziu na ruky Swisso Logical vyhráva

VILMA MIŠÍKOVÁ, Ružomberok; MÁRIA STOKLASOVÁ, Šurany; EMÍLIA HLAVIČKOVÁ, Kovalov; DANIELA KENDEROVÁ, Ružomberok; NATAŠA SVENTEKOVÁ, Čadca; OLGA BORKA, Kolárovo ? Částo; IVETA KROŠČENOVÁ, Ružomberok; JANA PLAVNICKÁ, Stará Ľubovňa; VLASTA MARTINKOVÁ ING., Rožňava; CSILLA GERGELY MACZKO, Dvory nad Žitavou; EVA FARKASOVÁ, Komárno; KATARÍNA RAVASOVÁ, Senica; TEREZIA VANKOVÁ, Senica; ĽUBOMÍR GILJAN, Banská bystrica; JOZEFÍNA GYURČEKOVÁ, Nitra; OLGA LORENCOVÁ, Nitra; ZUZANA KNAŽKOVÁ, Nitra; MÁRIA PERNICKÁ, Komjatice; GABRIELA KOREŇOVÁ, Nitra; VERONIKA KORDOVÁ, Nitra; JÁN KEDER, Bratislava; GABRIELA PANYIOVÁ, Komárno; TATIANA ŠILDEKOVÁ, Ružomberok; INGRID GRIMLINGOVÁ, Brezina; MIROSLAVA HELLEBRANDTOVÁ, Banská Bystrica; ANNA HLAVOVA, Čadca; JANA MACEJKOVÁ, Skalica; DOMINIKA PIŠTEJOVÁ, Hanuliakovo; MIROSLAV ŠUPICA, Čakajovce; MÁRIA LEŠKOVÁ, Holíč; ANNA CHROMEKOVÁ, Veľka Lúka; MARTINA HRICKOVA, Prešov; JÁN BRZA, Dobrá Niva; INGA FABÍKOVÁ, Kys.Nové Mesto; ZUZANA STANKOVÁ, Dvory nad Žitavou; TIBOR PODLEISEK, Komárno; LÍVIA ČILIAKOVÁ, Komárno; MIROSLAVA ČOPIANOVÁ, Spišská Nová Ves; ŠTEFAN ŠULÍK, Ružomberok; HELENA BALOGOVÁ, Bystré; DENISA BENKOVÁ, Trenčín; IRENA ČAKOVÁ, Ružomberok; MÁRIA NÉVERIOVÁ, Malý Ostrov; ELENA BUBELOVÁ, Prešov; FRANTIŠEK TOMKO, Prešov; EVA SLOVENSKÁ, Košice; ZUZANA BEKENYIOVÁ, Jarok; DENISA SELICKÁ, Komjatice; EMÍLIA ANGELOVIČOVÁ, Torysa; VIERA JURKULIAKOVÁ, Topoľčany; ERIKA HAČÁROVÁ, Bratislava; MARTINA ŤUPEKOVÁ, Ružomberok; DANIELA JURAŠEKOVÁ, Prešov; DANICA BANIAROVÁ, Breziny; MÁRIA NIKERLOVÁ, Gerlachov; MARIANA FINTOVÁ, Nitra; KRISTÍNA PÁLOSOVÁ, Rožňava; MARIÁN TÓTH, JŽA; ELEONÓRA BONDARGIOVÁ, Spišská Nová Ves; JÁN BOLDIŠ, Revúca; DANIELA JELEŇOVÁ, Stará Ľubovňa; MÁRIA ĎŽUMELJOVÁ, Likavka; VIERA DULÁKOVÁ, Stará Ľubovňa; KATARÍNA DZURMANOVÁ, S.Nová Ves; FRANTIŠEK JUHÁS, Rožňava; JURAJ ING.KLEIN, Komárno; MAGDALÉNA MICHALÍKOVÁ, Bratislava; MAGDALÉNA NAGYOVÁ, Moča; ZUZANA GNIDOVÁ, Liesek; NORA PLAVTEROVÁ, Sokolce; JANA CHOVANCOVÁ, Topolčany; ATTILA DOBAI, Komárno; ĽUBICA HAVERLOVÁ, Ružomberok; DEZIDER OLLÉ, Chotín; MILAN PAVELKA, Senica; JANA POTUČKOVÁ, Rohov; NADEŽDA MARFIAKOVÁ, Vyšné Ružbachy; ELENA URSÍNYOVÁ, Bratislava; EVA KRUPOVÁ, Prešov; MÁRIA VANKOVÁ, Komjatice; ZUZANA ARENDÁŠOVÁ, Nitra; ANIKO REMÁKOVÁ, Okoč; OĽGA OCILKOVÁ, Soľ; EVA HAJDUCAOVÁ, Trenčín; EVA VARGOVÁ, Gabčíkovo; RENÁTA MATUŠÁKOVÁ, Trstená; DANICA ALEXOVÁ, Poprad; ANETA GUBALOVÁ, Rimavská Sobota; ŽELMÍRA HRAŠKOVÁ, Slovenská Lupča; VILIAM STRÁNSKY, Bratislava; KATARÍNA VANEČKOVÁ, Bratislava; VIERA MATEJKOVÁ, Kysucké Nové Mesto; ANNA GRUSOVÁ, Košice; MÁRIA KOVÁRIKOVÁ, Nitra; MÁRIA TAKÁČOVÁ, Topolčany; MIRIAM VIMPELOVÁ, Jacovce; ELENA NEMERYÁTOVÁ, Liptovský Mikuláš; JANA ZVOLENSKÁ, Zvolenská; MAREK BARTA, Nitra; ALŽBETA HORVÁTHOVÁ, Nitra; TOMÁŠ SABO, Košice; JOZEFÍNA KORLOVÁ, Košice; ĽUDMILA AMRICHOVÁ, Križovany; MILAN KURPAŠ, Lúžna; KATARÍNA MOLNÁROVÁ, Košúty; MAGDALÉNA KISSI, Zemne; JANA SVORČÍKOVÁ, Bratislava; ALICA HARŠÁNYIOVÁ, B.Bystrica; MÁRIA ŠUGEREKOVÁ, Podolínec; IVETA DZUBOVA, Snina; ANNA BECKOVÁ, S.Nová Ves; MARCELA VEBROVSKÁ, Fričovce; NORBERT ŠVEC, Komárno; EMÍLIA ŠUNECOVÁ, Sliač; MARCELA BEŽÁKOVÁ, Bánovce nad Bebravou; GABRIELA KRIZSANOVÁ, Kolárovo; ERIKA RPČANOVÁ, Sliač; JANA ŠVINGALOVÁ, Biely Potok; HELENA ČERNÁ, Nitra; MÁRIA MICHEĽOVÁ, prešov; ANNA SLUČIAKOVÁ, Krompachy; JÚLIUS SLANINA, Vyhne; MÁRIA BOŽÍKOVÁ, Svidník; LUCIA MRVÁŇOVÁ, Bratislava; JURAJ KRAMÁR, Járok; PETER BARANOVIČ, Bratislava; JOZEFÍNA ŠARLAYOVÁ, Dolná Maríková; JANA KRAJNÍKOVÁ, Košice; DENISA KAPUSTOVÁ, Bratislava; BOŽENA HRUŠKOVÁ, Radava; JANKA KORENICOVÁ, Liptovský Mikuláš; BABETA KOZÁKOVÁ, Rožňava; PETRA TRNEČKOVÁ, Liptovský Mikuláš; JANA HIRČKOVA, Svidnik; ZUZANA HRIVNÁKOVÁ, Bratislava; DAGMAR MIZERÁKOVÁ, Bratislava; MARCELA NAĎOVÁ, Vinné; ĽUDMILA KRŠÁKOVÁ, Námestovo; LUDMILA BIGOŠOVÁ, Trnava; MONIKA SCHONOVÁ, Malinová; EVA BAKOVÁ, Bratislava; MARTINA VALLOVÁ, Lipt.Revúce pri Ružomberku; GABRIELA PETRUŠOVÁ, Pečovská Nová Ves; JÁN OBEŠTER, Liptovský Mikuláš; DRAHOMÍRA MITICKÁ, Dubnica nad Váhom; ANNA HENZÉLYOVÁ, Spišská Nová Ves; ĽUDMILA KRUTÁKOVÁ, Ružomberok; MAGDA CMUPIKOVÁ, Svit; PETER LIPTÁK, Nové Zámky; DESANKA MARCELOVÁ, Bratislava; ANNA KULTANOVÁ, Radola; VIERA TETLIAKOVÁ, Martin; JURAJ ADAMEC, Žilina; EVA LÍŠHAJOVÁ, Štiavnické Bane; HELENA ARCHIPOVOVÁ, Prešov; ERIKA BARTKOVÁ, Nitra; MARTIN SPEVÁK, Bratislava; TOMÁŠ HLÔŠKA, Hnúšťa; MÁRIA JARINČÍKOVÁ, Stará Ľubovňa; ĽUBOŠ MITICKÝ, Dubnica nad Váhom; EVA STRAKOVÁ, Stará Ľubovňa; ANNA HLOVÁČOVÁ, Trenčín; FRANTIŠEK KORYTKO, Malé Ozorovce; ZUZANA PIROŽEKOVÁ, Svit; VIERA BEDNÁROVÁ, Trenčín; RASTISLAV BELANI, Lucenec; VLADIMÍR BECÁNI, Bratislava; JANA SALAJKOVÁ, Bratislava; DANIELA KOLÁRSKA, Košice 12; BEATA PAŠKOVÁ, Levice; JÁN MACKO, Chrabrany; MARTINA BUJŇÁKOVÁ, Vzovce; FERDINAD MOLNÁR, Komárno; ALENA SZALMOVÁ, Komárno; AUGUSTÍN MARŠÁLEK, Mníchová Lehota; ERIKA SZÉPOVÁ, Komárno; JANKA BETÁKOVÁ, Trenčianská Turná; ELENA BENCOVÁ, Modra; RENÁTA STRAKOVÁ, Bratislava; VIKTORIA ŤAHLOVÁ, Prešov; IVANA MORÁVKOVÁ, Dojč; MARTA BENKOVÁ, Zubrohlava; OĽGA MOLNÁROVÁ, Komárno; LUCIA BRÚDEROVÁ, Bratislava; MARTA KRÁLIKOVÁ, Vlčkovce; JUDITA BOROSOVÁ, Veľký Meďer; ALEXANDER KEČKEMÉTHY, Nitra; HENRIETA ŠTIAVNICKÁ, Svit; SILVIA MRIŽOVÁ, Práznovce; TATIANA GAJDOŠÍKOVÁ, Čadca; TERÉZIA KEMÉNYOVÁ, Komárno; VIERA PAKANOVÁ, Holíč; STANISLAV JABUCHA, Ružomberok; ANDREA VASIOVÁ, šamorín; ERIKA ČURILOVÁ, Košice; EVA BIARINCOVÁ, Ružomberok; MÁRIA FOXOVÁ, Štos; MARIA MORAVČIKOVA, Pezinok; EVA POLÓNIOVÁ, Horná Mičiná; DANIELA ČERVENÁKOVÁ, Trenčín; ANNA BROKEŠOVÁ, Bratislava; BORIS KANDO, Ružomberok; MILADA ROZMANOVÁ, Košice; ANNA BAŤOVÁ, Komjatice; MONIKA BAMBUCHOVÁ, Topoľčany; OTTO BISÁK, Ludanice; ANASTÁZIA VIGAŠOVÁ, Banská Bystrica; ZUZANA BARINOVÁ, Banská Bystrica; JOZEF KRAJČI, Martin; DARINA MEČIAROVÁ, Topolčany; IRENA BLAŽÍČKOVÁ, Bratislava; MARGITA MELICHERČÍKOVÁ, Komárno; MAREK KEČKEMÉTHY, Nitra; MATILDA MICHALKOVÁ MGR., Tovarniky; JANA JABCONOVÁ, Košice; ANNA ČULENOVÁ, Košice; JOZEF VAŠKO, Nitra; KRISTÍNA DZIVJAKOVÁ, Poprad; LADISLAV PALOVČÍK, Poprad; JOSEF HOMINDA ING., Řožnava; ALICA TÚRYOVÁ, Košice; BEÁTA SZALAY, Kolárovo; BEATA KINSKÁ, Stará Ľubovňa; GABRIELA KLEMPAOVÁ, Šamorín; MAREK BENČÍK, Komárno; MARGITA BIRÓOVÁ, Veľké Uľany; ZUZANA ZUMMEROVÁ, Žakovce; ALLA LONČÁKOVÁ, Prešov; MARCELA PEŠKAŽOVÁ, Přibram; JURAJ NAGY, Komárno; VALERIA KRIDLOVÁ, Velké Trakany; VILIAM MILAN, Tužina; JOLANA HANÁČKOVÁ, Prievidza; MARTA HNÁTOVÁ, Podsadek; MÁRIA BITTERA, Komárno; VERONIKA MAJZEROVÁ, Veľké Kapušany; JURAJ HREBÍK, Kamcenka; DANIEL PRIBIŠ, Nitra; VALÉRIA BALOGOVÁ, Košice; ERZSÉBET CSICSAIOVÁ, Gabčíkovo; IDA BAŽOVÁ, Levice; ZUZANA BUDAIOVÁ, Komárno; EDUARD FINDOR, Bojnice; HELENA HOŠAKOVÁ, Svidník; TIMEA TAPOLČANIOVÁ, Nesvady; GABRIELA BAKALÁROVÁ, Kračúnovce; MARGITA GROFOVÁ, Krupina; ŽANETA VANDERVYVER, Svit; TUNDE MASZÁROVÁ, Čalovec; IVANA ŠULÍKOVÁ, Stará Ľubovňa; ZUZANA SENOVSKÁ, Levice; ĽUBOŠ ANDRÁŠ, Sabinov; SIMONA SMUTNÁ, Bratislava; SILVIA RAKÁROVÁ, Geča; MIRIAM FAČKOVCOVÁ, Nitra; VLASTA LASENÍKOVÁ, Košice; MARIA FECIKOVÁ, S.Nová Ves; MÁRIA KAKALÍKOVÁ, Pezinok; ELEMIR BITTERER MGR., Miloslavov; FRANTIŠEK ORAVEC, Vajčice; ALŽBETA VÍGHOVÁ, Komárno; VIERA OROVNICKÁ, Zlaté Moravce; PETER MALOCH, Púchov; EMÍLIA REMPEKOVÁ, Trenčín; ANNA KOVÁČOVÁ, Nitra; JÁN VALKOVIČ, Zlaté Moravce; MÁRIA BENCKOVÁ, Ružomberok ? Černová; VIERA KUBALOVÁ, Štúrovo; LÝDIA POLAČEKOVÁ, Topoľčany; JANA KUKLOVÁ, Martin; MARTA KESELYOVÁ, Komárno; EVA ROHÁČOVÁ, Brezno; DAVID RÁRO, Dunajská Streda; KATARÍNA ŠVAJOOVÁ, Levice; TOMÁŠ PEKSA, Šoporňa; ŠTEFAN KYCKA, Nová dedina; SOŇA RUDZIKOVÁ, Parchovany; MARIANA ŠIMKOVÁ, Rosina; NIKOLA STRAKOVÁ, Bratislava; KVETOSLAVA PROCHÁZKOVÁ, Trnava; DENISA GAWAD, Kosice; JANA KROKVIČKOVÁ, Banská Bystrica;


501. - 1000. cenu Masku Active Spa vyhráva

DUŠAN HORDOŠ, Vranov nad Topľou; MÁRIA POLIAKOVÁ, Ružomberok; ANNA LOBELOVÁ, Ružomberok; KATARÍNA ĎURČANSKÁ, Bratislava; ALOJZIA POLIAKOVÁ, Ružomberok; DAŠA GUBALOVÁ, Svit; JAROSLAV ŘÁDA, Dolný Kubín; ANNA ŘÁDOVÁ, Dolný Kubín; EVA PINKOVÁ, Streženice; ANNA VETEŠKOVÁ, Púchov; MÁRIA DURČEKOVÁ, Šurany; MILAN MARČEK, Ružomberok; RUŽENA HEINSOVÁ, Stará Ľubovňa; ANNA HÔRKOVÁ, Ružomberok; MÁRIA DAMKOVÁ, Košice; DAGMAR GUBEROVÁ, Zlaté Moravce; MARTA MAGOVÁ, Nitra; HELENA KARDOŠOVÁ, Púchov; MILAN KNAPÍK, Vyšný Zipov; BOHUSLAV PROKSA, Bratislava; MARGITA DOBOŠOVÁ, Rešice; LIBUŠA BRYCHTOVÁ, Bratislava; ANNA BALTOVÁ, Mokrance; OĽGA RYBANSKÁ, Vrútky; MARTA SZEMELOVÁ, Jelka; ERIKA RÁKOCZIOVÁ, Komárno; ZUZANA KOTRČOVÁ, Rudina; JÁN JURČÍK, Zázrivá; IMRICH IKRÉNYI, Budulov; GABRIELA GREBÁČOVÁ, Borov; ĽUBICA BIČIANOVÁ, Komárno; HELENA ŠAFRÁNKOVÁ, Bratislava; JUDITA BÁTOROVÁ, Komárno; MÁRIA SKLENÁROVÁ, Nitra; ZUZANA ONGYIKOVÁ, Budulov; ALŽBETA VARGOVÁ, Budulov; OĽGA KASANICKÁ, Ružomberok; MÁRIA GELETOVÁ, Zlaté Moravce; ZDENKA ČERNÁ, Trnava; DRAHOŠ PAVLUS, Vék; MÁRIA FURKOVÁ, Zlaté Moravce; ALBINA PANCAKOVÁ, Lemešany; ŠTEFAN FISCHER, Komárno; JOZEF PIŠTEJ - ŠNAJDER, Snina; DANIELA MIŠKEJEOVÁ, Galanta; ŠTEFÁNIA BARTOŠOVÁ, Malinová; JOLANA SELECKÁ, Banská Bystrica; ELENA KĹBIKOVÁ, Nitra; AGÁTA NOVÝSEDLÁKOVÁ, Spišská Nová Ves; NATAŠA SLIVKOVÁ, Košice; SILVIA GROMOVÁ, Poluvsie; ĽUBICA FABIANOVÁ, Poluvsie; IVETA BALOGOVÁ, Prešov; VIERA DECKEROVÁ, Ružomberok; OĽGA HURÁKOVÁ, Ružomberok; MÁRIA BARTOVÁ, Bratislava; KLÁRA GYURCSOVICSOVÁ, Vék-Hurbanovo; PAVOL HORVAY, Ružomberok; JOZEFÍNA KOŠČÁKOVÁ, Harichovce; MAGDALENA BEŇADIKOVÁ, Poluvsie; BRONISLAVA ŠIMOVÁ, Ružomberok; BARBORA CHALACHÁNOVÁ, Ružomberok; ŠTEFAN SIMSIK, Moča; PETER GÁŽIK, valaská belá č.572; LUCIA ČAVOJSKÁ, Nitra; ĽUDMILA KOPKÁŠOVÁ ING., Košice; IVAN BULLA, Bánská Bystrica; ZUZANA GÁŽIKOVÁ, valaská bela; MÁRIA DREXLEROVÁ, Poluvsie; JANA HOLKOVÁ, Ružomberok; HELGA ZSAMBOROVÁ, Rimavská Sobota; MÁRIA CHALACHÁNOVÁ, Ružomberok; DÁŠA HORVÁTHOVÁ, Trnava; LUBOMIR HRICOV, Poprad; ADRIANA FEHÉROVÁ, Komárno; MÁRIA PUPÁKOVÁ, Holanovo; KATARÍNA HABUDOVÁ, Nitra; BARBORA KRŠÁKOVÁ, Bratislava; ŠTEFAN LACO, Ludrová; LÝDIA GRESCHNEROVÁ, Malinová; ERZSÉBET POLÁK, Dunajská Streda; MILAN ADI, Vranov nad Topľou; MIROSLAV BALÁŽ, Šrošov; IVETA MANICOVÁ, Svidník; ANNA MELKOVIČOVÁ, Stará Ľubovňa; MÁRIA TEXTORISOVÁ, Banská Bystrica; MÁRIA ŠIMKOVÁ, Nitra; VERONIKA BALLAYOVÁ, Hurbanovo; JÁN KRNÁČ, Zvolen; ZDENA VYHLÍDALOVÁ, Zvolen; LILI VADKERTY, Nové Zámky; MÁRIA ŠINDLÉRYOVÁ, Ružomberok; JÁN KUZMA, Štítnik; ANNA KULTÁNOVÁ, Čadca; JARMILA SMINČÁKOVÁ, Poprad; PETER PEKAROVIČ, Hlohovec; ANGELIKA SOVÍKOVÁ, Pov. Bystrica; ANITA LACKOVÁ, Tešedíkovo; ANTON PUTEK, Malacky; IVANA JAŠOVÁ, Svit; MIRIAM PIVNÍKOVÁ, Nitra; EMILIA MUŽÍKOVÁ, Žilina; MARTA VEREŠOVÁ, Čakajovce 222; ZUZANA KOŠJOVIN, Nitra; OLGA MASAROVÁ, Nitra; NATAŠA KITTOVÁ, Spišská Nová Ves; LADISLAV SEMAN, Košice; ĽUBICA CHAZERNUCHOVÁ, Topoľčany; MARTA BIROŠOVÁ, Okružna; ERIKA LUKOVSKÁ, Zvolen; ELIŠKA KOLLAROVÁ, Demandice; ANDREA BLISCOVÁ, Harichovce; ALICA FAIXOVÁ, Spišská Nová Ves; MAGDALÉNA PAČUTOVÁ, Trebišov; ZUZANA KINČOKOVÁ, Levice; DANIELA BLAŠKOVÁ, Varín; HEDVIGA BÍRÓOVÁ, Gabčíkovo; MÁRIA DERZSIOVÁ, Gabčíkovo; JÚLIA FRAŇOVÁ, Trenčín; MÁRIA MIKUŠOVÁ, Ružomberok; DANIELA KOĽOVÁ, Ražnany; JOZEF ČAVOJSKÝ, Nitra; ANNA BALEJOVÁ, Poprad; JOZEF PILLER, Lipt.Lúžna; MARTIN ČEMAN, Spišská Nová Ves; MICHAL SCHNEIDER, Liptovská štiavnica; ANNA BETÁKOVÁ, Nitra; ANNA ŠEČKOVÁ, Nitra; ANNA PANDULOVÁ, Banská Bystrica; ĽUDMILA SZALONOVÁ, Rudník; ANNA PLATKOVÁ, Bard - Zábava; JOZEFÍNA HOLÁ, Trenčianska Teplá; GABRIELA STANISLAVOVÁ, Prievidza; MONIKA ĎURIŠOVÁ, Zvolen; ADRIANA MARTIŠKOVÁ, Nitra Dražkovce; MONIKA ROHÁČOVÁ, Ružomberok; IVETA LÉVAIOVÁ, Čalovec; MARTINA LAUKOVÁ, Nitra; DARINA MAJCHRÁKOVÁ, Čadca; JARMILA MOTYČÁKOVÁ, Ružomberok; JOZEF DUĽA, Trenčín; DARINA ALMANOVÁ, Vysoké Tatry; MARIA ŠINTALOVÁ, Kapušany pri Prešove; LADISLAV ŠIMKO, Hraň; ELENA ZÁPOTOČNÁ, Dubnica nad Váhom; MÁRIA TRNKOVÁ, Holíč; SLÁVKA MAJANOVÁ, Banská Bystrica; CSILLA ELOW, Komárno; PETER SCHWARZ, Nitr.Hrnčiarovce; EMÍLIA KOLLÁRIKOVÁ, Bratislava; EMÍLIA BEŽOVÁ, Trenčín; MIROSLAV VAŠKO, Lúčky; JARMILA TKÁČOVÁ, Jarovnice; MÁRIA RYBÁROVÁ, Terchová; DANIEL MACKO, VeľkéBedrany; EVA PAKIKRUPOVÁ, Nitra; ĽUBOMÍR HRÍŽ, Poprad; DANA GEĽATKOVÁ, Poprad; EVA KOSTEROVÁ, Bratislava; ANNA KAČMAROVÁ, Nitra; MÁRIA MIŠIAKOVÁ, Ružomberok; KARIN ČUCHOROVÁ, Zvolen; BELA SÁNDOR, Nová Stráž; KATARÍNA BUBERNÁKOVÁ, Michalovce; KATARÍNA HLÁČIKOVÁ, Ružomberok; ANNA SOJKOVÁ, Ludrová; LÍVIA JANOVCOVÁ, Ružomberok; MÁRIA MIKLÓSOVÁ, Galanta; VIERA ZÁMEČNÍKOVÁ, Svit; JANKA KURŇAVKOVÁ, Ružomberok; ANNA DURKAJOVÁ, Snina; MAJA PAVÚKOVÁ, Brusno; FRANTISEK BENE, nitra; JÚLIA GRÁFELOVÁ, Komárno; EDITA FAZEKAŠOVÁ, Moldava nad Bodvou; BEÁTA JANÍKOVÁ, Nitra; KATARÍNA TEKELYOVÁ, Nitra; ŠTEFÁNIA KREPELOVÁ, Nitra; ĽUBICA HALUŠKOVÁ, Revúca; BLANKA GUROVÁ, Badín; ĽUDOVIT ĎUREC, Rudina; MÁRIA HANZELOVÁ, Komárno; ANNA DANOVÁ, Kapušany pri Prešove; AUGUSTÍN ŠTALMACH, Žilina; MÁRIA BULÍKOVÁ, Žiar nad Hronom; SILVIA KLOBUŠICKÁ, Žiar nad Hronom; OLIVER PILKA, Handlová; MARGITA BERNÁTOVÁ, Nitra; ZLATICA ANDOVÁ, Topoľnica pošta Kajal; ANNA MACKOVÁ, Zvolen; MÁRIA HIEBSCHOVÁ, Bratislava; JURAJ BENKO, Zvolen; JANA BOŠÁKOVÁ, Zvolen; ĽUBICA FEKIAČOVÁ, Očová; ALBERT KOVÁCS, Komárno; ZLATICA BARANOVIČOVÁ, Poprad; ANNA DOČÁROVÁ, Žilina; ANNA DEMJANOVIČOVÁ, Prešov; MÁRIA BUDŽÁKOVÁ, Stará Ľubovňa; ANNA CHUDÍKOVÁ, Žilina; MARTINA BOBOVČÁKOVÁ, Rozhanovce; VIOLA MLYNÁRIKOVÁ, Ružomberok; SILVIA LIGASOVÁ, Nitra; MARGITA SOJKOVÁ, Bratislava; MAREK LÖRINC, Spišské Vlachy; JANKA MAZLOVÁ, Martin; ALŽBETA LENTULAJOVÁ, Rohovce; JÁNOS JACSA, Žihárec; ANNA AĽUŠÍKOVÁ, Snina; MILOTA TRNAVSKÁ, Jur nad Hronom; KATALIN PETRUŠINEC, Komárno; KAMILA KOSÁKOVÁ, Banská Bystrica; JANA JANÍKOVÁ, Bratislava; ZUZANA BOGDÁNOVÁ, Levice; IVETA PATAKIOVÁ, Komárno; JELA ĎURIŠKOVÁ, Ružomberok; GABRIELA HORVÁTHOVÁ, Bratislava; MÁRIA VANOVÁ, Bratislava; MARTINA KOSMELOVA, Mutne; ANNA PEŤOVSKÁ, Nová Stráž; ANNA BALÁŽOVÁ, Očová; OLGA GOGOROVÁ, Topolčany; MARTA ZEMANČÍKOVÁ, Zubrohlava; IVANA VASIĽOVÁ, Humenné; ANNA MITICKÁ, Bratislava; PETER HORNIG, Komárno; ZOLTÁN WAGNER, Banská Bystrica; EDITA FARKAŠOVÁ, Velké Ulany; MÁRIA MUDR.HOLÁ, Ružomberok; ĽUBICA JOHANOVÁ, Lubeník; MAGDALÉNA GAJDOŠOVÁ, Poprad; ING.RENÁTA HATTASOVÁ, Nitra; VLADIMÍR JANKURA, Bratislava; MICHAELA MAGNUSOVÁ, Svit; EDITA SZENTEOVÁ, Komárno; MARTA JANECOVÁ, Vráble; LADISLAV KLOTÁK, Kys.Nové Mesto; ŠTEFAN TOMAN, Sabinov; BLAŽENA PARUBČANSKÁ, Martin; LUBICA ZELENKOVÁ, Senica; EVA SÁDOVSKÁ GREGOROVÁ, Levice; MARTINA LIGOVÁ, Prešov; MARTINA ČOMOVÁ, Stará Ľubovňa; MAGDALENA VINCOVÁ, Čierne Pole; BOŽENA RAGAČOVÁ, Prešov; PAVEL SELECKÝ, Žilina; EVA KOPAČKOVÁ, Klušov; PAVEL JAROŠČAK, Ružomberok; EMÍLIA LINDEROVÁ, banská bystrica; FRANTIŠKA GARGULÁKOVÁ, Bratislava; VIERA VAŠKOVIČOVÁ, Levice; JÁN NÍZKY, Žilina; ILDIKO TERÉNYIOVÁ, Kameničná; WALTER CEHUĽA, Gelnica; ZDENKA TRUBANOVÁ, Žiar nad Hronom; MÁRIA POLEČKOVÁ, Komárno; ĽUBOMÍR ARPÁŠ DR., Levice; JOZEF VARGOIÁ, Soľ; ZDENKA KOBYLIAKOVÁ, Bobrov; EMILIA TOMEKOVÁ, Čadca; ŠTEFÁNIA SLUGEŇOVÁ, Dubnica nad Váhom; IGOR MORAVČÍK, Omšenie; JARMILA HORVÁTHOVÁ, Bratislava; KVETOSLAVA MRVOVÁ, L.Sliače; ADRIANA KLINČOKOVÁ, Levice; JOZEF MATEJOV, Svit; LENKA HALUŠKOVÁ, Revúca; MÁRIA PETRAKOVIČOVÁ, Pezinok; MONIKA VICENOVÁ, Dunajská Streda; SAMUEL KOLLÁR, Nitra; IVETA MARKOVÁ, Poruba; SLAVOMÍR SVETLÍK, Banská Bystrica; VIERA LÁNIKOVÁ, Trnava; ŠTEFAN GRACH, Topoľčany; BEATA SEPEŠIOVÁ, Prešov; DANA ŠVAJDOVÁ, Trenčín; ZUZANA HALASIOVÁ, Galanta; ZUZANA NÁVRATOVÁ, Martin; ANNA PEĽOVÁ, Snina; KAMILA ODEKRŠČIAKOVÁ, Michalovce; ANNA KARPÁLOVÁ, Modra; EMIL JACKO, Ružomberok; ĽUBOMÍRA KALAKAJOVÁ, Stará Ľubovňa; KATARÍNA HUŠĽOVÁ, Zubrohlava; LADISLAV LÖRINCZ, Svätuše; AGNESA ZÁCSIKOVÁ, Bratislava; ADRIANA JAGERSKÁ, Prešov; JOLANA TÓTHOVÁ, Rožňava; PETER DANIŠOVIČ, Žilina; KATARÍNA BENKOVÁ, Bratislava; DIANA SÁRAIOVÁ, Komárno; KATARÍNA SAMEKOVÁ, Bratislava; MARTIN ŚIMKO, Bratislava; ZUZANA RENCKOVA, Bardonovo; MÁRIA SABOLOVÁ, Senica; ANNA HNILICKÁ, Zvolen; MARTA ČULÁKOVA, Výčapy Opatovce; MARTA HRNČIAROVÁ, Trnava; KATARÍNA REIFFERSOVÁ, Bratislava; JAROSLAVA TURCÁROVÁ, Bratislava; EVA HÁMOROVÁ, Spišská Teplica; EVA MARSCHALL, Bratislava; HELENA CZÍMEROVÁ, Kameničná; VLADKO KUČERA, Bilkové Humence; ANNA PODRACKÁ, Krompachy; JANKA LISYOVÁ, Rimavská Sobota; INGRID ŠIMONIKOVÁ, Levice; ĽUDMILA BUKŠAROVÁ, Markušovce; ÉVA CZIBOROVÁ, Komárno; ZUZANA KIŠEKOVÁ, Veľka Lúka; MÁRIA KRLIČKOVÁ, Ivanka pri Nitre; ZDENKA KRÁLIKOVÁ, Dubnica nad Váhom; MÁRIA VARGOVÁ, Kolárovo; ANNA DROPPOVÁ, Poprad; ZUZANA JOBBÁGYOVÁ, Komárno; MONIKA DEMJÉNOVÁ, Rimavská Sobota; JAROSLAV VANKO, Martin; MILADA FAJNOROVÁ, Banská Bystrica; KATARÍNA DURKOTOVÁ, Snina; KAROLÍNA JÁNOŠÍKOVÁ, Martin; MIRIAM HEGOVÁ, Velké Zálužie; ANDREA KOLLÁROVÁ, Levice; DANICA KOROTVIČKOVÁ MUDR., Martin; JURAJ HAYDU, Bratislava; MÁRIA LAZÁNIOVÁ, Nitra; HELENA JUŠKOVÁ, Snina; ZLATICA KLIMKOVÁ, Detva; MÁRIA KRESANOVÁ, Krupina; KAROL ING. VÁRADY, Komárno; ERDAL ALIJI, Svit; MÁRIA DUNAJSKÁ, Poprad; MÁRIA VARGOVÁ, Komárno; EVA MOLNÁROVÁ, Rožnava; JANA ORENIČOVÁ, Michaľany; MARTA MELICHOVÁ, Krupina; BLAŽEJ MACKO, Ružomberok; JÚLIA KURTI, Kolárovo; MONIKA SUCHAŇOVÁ, Nitra; ANNA LÁTKOVÁ, Spišská Nová Ves; MIROSLAV JOHAN, Revúca; MARTINA DRENČÁKOVÁ, Košice; SILVIA MORAVČÍKOVÁ, Bratislava; ANDREA BEDNÁRIKOVÁ, Dobrá Voda; MONIKA JALOVIČIAROVÁ, Poprad; JAROSLAV ČAMBOR, Krompachy; ZUZANA HANKOVA, Bratislava; JÚLIA JÁNOŠÍKOVÁ, Olcnava; ZUZANA TIMÁROVÁ, Rožňava; MARTA BULEJČÍKOVÁ, Mojš; EVA ĽUBOVA, Lomna; ANNA PODHAJECKÁ, Svidník; KATARÍNA ONDRIŠOVÁ, Bratislava; KVETOSLAVA KRULIACOVÁ, Poprad; MILAN SVITOK, Nitra; ZUZANA GRYKOVÁ, Rožňava; BOŽENA GAĽOVÁ, Humenné; JÁN IVAN, Bratislava; MELINDA GORGEIOVÁ ING., Krh.Podhradie; ELENA MARČIŠOVÁ, Vysoká nad Kysucov; OĽGA KOLLOVÁ, Ružomberok; OĽGA MAJERNÍKOVÁ, Ľubotice; MÁRIA KONČÁROVÁ, Kapušany pri Prešove; JOZEF MOKRÝ, Malinová; MARTA FILIPOVÁ, Žilina; JOZEFA MRMUSOVÁ, Čadca; ANNA BABEJOVÁ, Nižná Šebestová; ELEMÍR KODRÍK, Ružomberok; BLANKA ING. ŠULOKOVÁ, Veľký Krtíš; ANNA KOZEJOVÁ, Snina; ERIKA POLGÁROVÁ, Komárno; MARCELA DURECHOVA, Dubodiel; DUŠAN HURAJT, Štrba; JANA SAMSONOVÁ, Dolná Mariková; MARCELA PANÁČKOVÁ, Dohňany; VALÉRIA ZÁVADSKÁ, Humenné; MÁRIA ŤAHLOVÁ MGR., Prešov; MARTINA BARTKOVÁ, Svidník; EVA STRIŠKOVÁ, Sihelné; MARTINA BOBOŇKOVÁ, Trnava; IVETA PAVLOVSKÁ, Prešov; JOZEF ŠUC, Ružomberok; RENÁTA JACKOVÁ, Veľké Ozorovce; JAROSLAV PAVLOVIČ, Nové Mesto nad Váhom; ĽUDMILA ŠOLTYSOVÁ, Svit; TOMÁŠ GRULICH, Zvolen; MARTA SCHILLEROVÁ, Šarišské Michaľany; VALÉRIA CEPERKOVÁ, Poprad; EMILIA RYDLOVÁ, Liptovský Mikuláš; LENKA KOLLÁROVÁ, Sereď; IRÉN GUTTMAN, Martovce; LADISLAV DRAVECKÝ, Čaklov; JANA LEHOTSKÁ, Banská Bystrica; MÁRIA DOBROTOVÁ, Banská Bystrica; MICHAL ŠTRBÍK, Bratislava; ERZSÉBET NAGY, Kolárovo; JÁN DVORSKÝ, Lipt.Sliače; MAGDALÉNA RICHTEROVÁ, Bratislava; MÁRIA URMINSKÁ ING., Topoľčany; VALÉRIA ANGYALOVÁ, Krásna nad Hornádom; MÁRIA BOHHUŠOVÁ, Veľka Lúka; JAROSLAV BLAŽÍČEK, Bratislava; VLADIMÍR SCHILLER, Šarišské Michaľany; DAGMAR RUSNÁKOVÁ, Košice; MÁRIA PONIŠTOVÁ, Nitra; MARTINA ČERMÁKOVÁ, Bratislava; VLADIMÍR KOLESÁR, Banská Bystrica; BOŽENA KENICKÁ, Banská Bystrica; ELIŠKA KOCÁKOVÁ, Petrová Ves; HELENA GUŽALOVÁ, Šurany; ELEONORA ZÁHORCOVÁ, Humenné; FRANTIŠEK ČURILLA, Krompachy; MELINDA SARKANYOVA, Mostova; FRANTISEK SARKANY, Mostova; DARINA KROJEROVÁ, Poprad; LUDMILA MEZEYOVÁ, Bratislava; MARTIN OLAJOŠ, Košice; STANISLAVA MACKOVÁ, Nitra; HELENA HORVÁTHOVÁ, Tlmače; RUŽENA DAJČAROVÁ, Katov; ĽUBICA VUŽNÁKOVÁ, Prešov; ARNOLD CSINTALAN, Komárno; PETER VLCKO, Bratislava; ANNA KYSELOVÁ, Prešov; TATIANA BELLOVA, podhradie; JOZEF HADEK, Bojná; DANIEL MORI, Nitra; MARTA BERTOVÁ, Komárno; MÁRIA HAYDUOVÁ, Bratislava; LUCIA KRIAKOVÁ, Revúca; JANA KOČANOVA, daletice; ILDIKO ARKAIOVÁ, Veľká Ida; MAGDALENA KOVÁČOVÁ, Levice; GÉZA BÍRÓ, Okoličná na Ostrove; LUDMILA TELEKEŠOVÁ, Veľký Grob; LUCIA REŠETOVÁ, Bratislava; MARTA DAKULIČOVÁ, Komárno; ETELA GEMZICKÁ, Levoča; ŠTEFAN ŽUBRETOVSKÝ, Banská Bystrica; VERONIKA HOMOLOVÁ, Detva; ZUZANA GROBARČÍKOVÁ, Sihelné; MÁRIA UHLÁROVÁ, Kežmarok; VLADIMÍRA KIŠOVÁ, Kys.Nové Mesto; ANNA KIŠONOVÁ, Trnava; INGRID ŠTRAUCHOVÁ, Spišská Nová Ves; JOZEF SANTUS, Žilina; KLÁRA NOVÁKOVÁ, Bratislava; JANA HATALOVÁ, Likavka; MAGDALÉNA TIMEKOVÁ, Lubochňa; ZDENKA BARTOVIČOVÁ, Šurany; JARMILA GRUBEROVÁ, Stará Ľubovňa; VIERA TEŠÍKOVÁ, Topolčany; IVETA BUJŇAKOVÁ, Košice; VIERA KOMENSKÁ, Vranov nad Topľou; MÁRIA PAJERCHINOVÁ, Veľka Lúka; MÁRIA VALUŠKOVÁ, Žiar nad Hronom; DANA TVERDÍKOVÁ, Matiaška; PETER ANTALICS, Dunajská Streda; MILAN DUPAN, Nitra; GABRIELA JEDINÁKOVÁ, Vištuk; MARGITA KRAJČIOVÁ, Banská Bystrica; JANETTE GAJDOŠOVÁ, Janovce; ANNA MATTOVÁ, Ohradzany; JANA GABRIŠOVÁ, Brusno; FRANTIŠEK TVRDOŇ, Šurany; FRANTIŠEK ORAVEC, Topolčany; ERIKA DROTÁROVÁ, Bratislava; PETER HUDÁK, Likavka; ERIKA FEROVÁ, Jedľové Kostoľany; PAVOL VINDIŠ, Nitra; BOŽENA CHLÁDECKÁ, Žilina; ANNA PEKOVA, Matuškovo; IVANA KUZMIAKOVÁ, Stará ĽUbovňa; ANETA ŠIMEKOVÁ, Veľké Úľany; EVA ĎATKOVÁ, Bratislava; MICHAL ZÁBORSKÝ, Žilina; KVETOSLAVA TÁSKOVÁ, Prievidza; PETER ZEMAN, Poprad; NIKOLA TORÁČOVÁ, Veľké Uľany; VLADIMÍR SEDMÁK, Bzovík; OĽGA DŽUPINKOVÁ, Pichne; HELENA DOBIAŠOVÁ, Trenčín; ANNA NAJMIKOVÁ, Poprad; ĽUBOSLAVA STEINEROVÁ, Svit; MÁRIA JAKUBCOVÁ, Hrabušice; ŠTEFAN ČERNAN, Durčina; BLANKA NEUMAIEROVÁ, Komjatice; VIERA HAJASOVÁ, Bratislava; KATARÍNA KUBICOVÁ, Komárno; ING.KVETOSLAV KABÁT, Bratislava; JAROSLAV BOŠKOVIČ, Pezinok; MÁRIA KOLLÁROVÁ, Šurany; RUDOLF SZTRECSKO, Komárno; MICHAL KÉPEŠI, Šamorín; KRISTÍNA BROZMANOVÁ, Handlová; JOZEF KUDJA, Martin; ANNA BEŇOVÁ, Trnava; ALENA OBERUČOVÁ, Liptovský Mikuláš; EVA GUROVÁ, Veľka Lúka; VIERA ŠÁNDOROVÁ PHDR., Kameňany; LENKA HOGYOVÁ, Košice;