• Veľká hra Zepter 2017

    Zepter Slovakia organizuje 9. ročník obľúbenej Veľkej hry Zepter!
    Zapojte sa a získajte niektorú z cien. Hrajte s nami o atraktívne ceny!

    slide-6

Nacházíte se zde: Úvod » Ceny

Ceny

8 vyžrebovaných výhercov sa môže tešiť na nasledujúce výhry v tomto pevne stanovenom poradí:

1. cena:

Poukaz na zájazd od CK SATUR v hodnote 1 000 €

Poukážka na zájazd od CK SATUR v hodnote 1 000 €. Destinácia či počet osôb podľa vlastného výberu výhercu a aktuálnej ponuky cestovnej kancelárie.

 

2. cena:

Víkendový pobyt pre 2 osoby vo wellness hoteli v hodnote 400 €

 

 

3. cena:

Odšťavovač Morejuicepress Frozen od Zepter (TF-999F)

Inteligentný systém odšťavovania používaný v prístroji Morejuicepress suroviny nestrúha, ale vytláča. Dosahuje sa tým vyššia výťažnosť šťavy a neoddeľuje sa od drene. Morejuicepress, to je maximálna výťažnosť, jednoduché použitie a patentovo chránený systém odšťavovania. Pripravíte s ním nielen chutné šťavy, ale aj skvelé zmrzliny plné ovocia.

 

4. cena:

VacSy pumpa + nádoba (VS-P a VS-011-22) 

VacSy® je celosvetovo patentovaný systém vákuového balenia potravín, vyvinutý za účelom vytvorenia vákua v sklenených nádobách a vo vzduchotesných sáčikoch, ktoré sa vyrábajú zo špeciálnych fólií. Vákuové prostredie neposkytuje baktériám, plesniam a hubám kyslík potrebný na prežitie, pričom zachováva pôvodnú a prirodzenú chuť a výživové vlastnosti jedál. Jedlo vydrží zdravé a čerstvé až 5-krát dlhšie ako pri bežnom skladovaní v chladničke.

 

5. cena:

Nádoba (Z-2042)

Táto praktická nádoba je vyrobená z ocele Zepter Metal 316 L, ktorej unikátna technológia a jedinečný dizajn umožňujú varenie bez vody a tukov, takže jedlo je zdravšie, chutnejšie, zachová si prirodzenú chuť, vôňu, výživové a biologické vlastnosti (vitamíny, minerály, proteíny, mikro a makro stopové prvky), bez obsahu nadbytočných kalórií a nebezpečných látok. Varenie v integrovanom systéme Masterpiece Cookware šetrí jedlo, energiu, čas a peniaze, ale predovšetkým chráni vaše zdravie.

 

6. cena:

Panvica (Z-FP2425-S)

Vaša najlepšia voľba pre chutné a chrumkavé jedlá. Špeciálne navrhnuté tak, aby ste si mohli pripraviť tie najlepšie chrumkavé jedlá. Chutné a neodolateľné, ale napriek tomu zdravé. Panvice Zepter sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerez ocele a sú rovnako zdraviu prospešné a spĺňajú vysoké štandardy ako všetky ostatné výrobky z kolekcie nádob na varenie Zepter Masterpiece.

 

7. cena:

Kuchynský mixér MIXSY (VO-022-K)

Multifunkčný kuchynský mixér MixSy, ktorý vás nikdy nesklame a vždy je pripravený k vašim službám. Šetrí čas, námahu i peniaze! Môžete ho používať priamo v nádobách na varenie Zepter Masterpiece. Stačí len vybrať nadstavec a ide sa na vec - MixSy urobí prácu za vás v priebehu iba niekoľkých sekúnd!

 

8. cena:

Nôž Santoku (KZE-001)

Nože Santoku sú preslávené moderným dizajnom a jedinečnou kvalitou. Sú známe svojou ostrosťou a vysokou funkčnosťou pri všetkých spôsoboch krájania a sekania. Vďaka19 otvorom a stieracej lište (výstupok prechádzajúci stredom noža) sa na čepeľ pri krájaní potraviny neprichytia. 19,5 dlhá, ručne brúsená čepeľ, vyrobená z x46Cr13 oceli ľahko prechádza mäsom, rybou, zeleninou a inými druhmi potravín. Rukoväť vyrobená z polyoxymetylénu, potravinársky bezpečného materiálu, je silná a jej hladký povrch umožňuje jednoduchú manipuláciu a údržbu.

 

Zepter Slovakia, spol. s r.o.
Karadžičova 7610/16, 821 08 Bratislava
email: kontakt@zepter.sk

Kontakt
E-mail: zakaznik@zepter.sk
Tel.: +421 249 100 966

 
Hore